Серб, здатний витримувати напругу в один мільйон вольт, почав лікувати людей Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2014 23:52 · Розділ: Події у світі

У Сербії мешкає чоловік, який заслуговує називатися супергероєм: природа наділила його здібностями, про які простим смертним і мріяти не доводиться. П’ятдесятишестирічний чоловік навіть отримав прізвисько чоловіка-акумулятора – він здатен витримувати мільйон вольт напруги.

Чоловік вирішив з розумом користатися своїми здібностями – він відкрив невелику клініку, де лікує пацієнтів током. Раніше він голими руками міг підсмажити кілька сосисок, тепер же Біба вирішив, що може стати в пригоді людям.

П’ятдесятишестирічний мешканець Сербії на ім’я Біба Струджа (Biba Struja) став знаменитим в країні та за її межами завдяки своїм надприродним здібностям – він здатен витримувати смертельну для більшості людей напругу в один мільйон вольт.

Його унікальні здібності проявилися ще в юному віці, і він добряче спантеличив як членів своєї родини, так і самих медиків.

«Вперше я виявив, що не помираю від току, коли був ще зовсім молодим, - згадує Біба. - Тоді я випадково витягнув кабель під напругою і залишився живий».

Товариш Біби на ім’я Севаж розповів, як усе сталося (тоді хлопці працювали разом): «Того дня ми працювали з дротами, які перебувають під високою напругою. Мене вдарило током, і я кинув кабель. Але Біба його підхопив і тримав в руках без найменших проблем. Це був справжній шок".

Виявивши в собі таку дивовижну здатність, Біба залюбки почав розважати публіку. Він частенько любив повергнути оточуючих в шок, підсмаживши, для прикладу, голими руками сосиски.

Але згодом унікальний чолов’яга зрозумів, що його дивовижна властивість може допомогти йому у створенні власного бізнесу. В результаті він відкрив невеличку клініку, в якій лікує пацієнтів з артритом, що потребують токової терапії. Доторкаючись до хворих «зарядженими» руками, він значно полегшує симптоми недуги.

Попри те, що таке заняття приносить Бібі та його сім’ї немалий дохід, чоловік неабияк страждає від результатів своєї діяльності. Його нігті обвуглилися, а волосся, брови та вії згоріли повністю.

Секрет такої дивовижної здатності серба криється, як твердять медики, у відсутності потових залоз. Попри унікальну здатність витримувати високу напругу, це викликає ще й низку проблем: чоловік абсолютно не потіє, і щоб захистити себе від перегріву, влітку він повинен носити мокре вбрання. Втім, за зізнанням Біби, він би ні за що не проміняв свою унікальну здатність.

Джерело: http://www.liveinternet.ru/users/3144445/post324517766/

Інші новини розділу