Менеджер китайського ресторану проковтнула презерватив, знайдений відвідувачами у страві Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2014 18:45 · Розділ: Події у світі

Курйозний випадок стався цими днями в одному з китайських ресторанів – менеджер закладу на очах у відвідувачів проковтнула презерватив, що плавав у приготованій страві. Відвідувачі ресторану мають намір подати позов до суду, щоб їм компенсували отриманий моральний збиток.

Стався інцидент в місті Хефей, розташованому в провінції Аньхой. Місцева мешканка на ім’я Май Лян разом з друзями вирішила відпочити і попоїсти десь у ресторані. Відвідувачі замовили в ресторані страву, приготовану з риби і прикрашену кільцями кальмарів. Втім, насолодитися їжею їй так і не вдалося: тільки вона хотіла приступити до трапези, як помітила, що серед усіх інгредієнтів особливо яскраво виділялося одне кільце кальмара. Приглянувшись ближче, дівчина запідозрила щось неладне, і підхопила кільце виделкою. Виявилося, що то був презерватив.

«Уявіть собі мій стан, коли я побачила на виделці презерватив! Це було огидно! - розповідає Лян. - Я собі відразу подумала, чи використовувався він до того, як опинився у моїй їжі».

Розлючена компанія одразу ж викликала менеджера закладу. Але Йі Зе Тен, глянувши на витягнутий зі страви презерватив, довго не думаючи, схопила його і… проковтнула. Згодом вона розповіла журналістам, що зробила це тому, що відвідувачі пообіцяли, ніби після того, як вона проковтне гумовий інгредієнт, вони не висуватимуть ніяких претензій.

Презерватив у страві неабияк розлютив відвідувачів (фото з сайту http://www.1news.az/)
Презерватив у страві неабияк розлютив відвідувачів (фото з сайту http://www.1news.az/)

Втім, Май говорить, що нічого такого не було, і ніхто не змушував менеджера ковтати засіб контрацепції. Співробітниця ресторану зробила це тому, що хотіла приховати сліди злочину й уникнути розслідування.

«Коли ми розповіли, що сталося, вона глянула на нас з презирством, зазначивши, що ми самі підкинули інгредієнт до страви, щоб безкоштовно пообідати. Вона також зазначила, що якби презерватив потрапив до страви на кухні, то гарячі риба та кальмари його просто розплавили б. Проковтнути презерватив менеджер вирішила одразу після того, як ми оголосили про намір домагатися компенсації за моральну шкоду».

Попри те, що речового доказу вже не дістати, клієнти мають намір відстояти свої права. З цією метою вони навіть винайняли адвоката, а в якості доказів планують представити фотографії страви з презервативом.

Джерело: http://www.1news.az/

Інші новини розділу