Кішка врятувала хлопчика від нападу собаки Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2014 16:03 · Розділ: Події у світі

Один Бог знає, на що насправді спроможна людина. І в моменти особливої небезпеки люди здатні на таке, про що б у реальному житті й подумати не могли.

Відомі випадки, коли балансуючи між життям та смертю, люди виявляли неймовірну витримку, і в них невідомо звідки бралася богатирська сила.

Так, про те, що тікаючи від погоні люди здатні брати висоту, якій би позаздрили олімпійські спортсмени, відомо давно. Але трапляються й куди більш екстремальні ситуації. Наприклад, у Росії одна молода мама вийшла на балкон з немовлям на руках і випадково випустила його з рук. Кинувшись за дитиною, жінка встигла однією рукою схопитися за карниз балкону, а іншою спіймала дитя. З дитиною в руках вона провисіла півгодини - до того часу, поки не приїхали рятувальники.

Відомий і інший випадок. Мама, гуляючи з сином, не встежила, як він вискочив на дорогу і потрапив під машину. Щоб врятувати дитину, мама кинулася до машини і… підняла її.

Таких історій можна розповідати багато. Та, виявляється, не лише людський організм приховує в собі неймовірні можливості. Є вони і у кішок.

Цими днями на одній з вулиць Каліфорнії камери відеоспостереження зняли дивовижне відео: кішка врятувала чотирирічного хлопчика від нападу собаки.

За даними Mirror, чотирирічний мешканець штату Каліфорнія на ім’я Джеремі Трайантафіло (Jeremy Triantafilo), їздив на велосипеді неподалік свого дому. Разом з ним була і його матір Еріка, та якщо б не кішка, жінка би просто не встигла допомогти дитині.

Еріка саме поливала кущі, що росли на подвір’ї, як сусідський собака, ховаючись за автомобілем, підкрався до хлопчика і впився зубами йому в ногу. Джеремі впав з велосипеда, однак пес не облишив його, а, не відпускаючи жертви, спробував відтягнути його убік. Але тут з’явилася кішка Тара.

Примчавшись на всіх парах, киця з такою силою скочила на собаку, що відштовхнула його убік. Далі вона кинулася за агресором, і взагалі прогнала його геть.

Тоді киця повернулася до хлопчика, до якого якраз підбігла мати. Одразу було викликано швидку і поліцію.

В лікарні хлопчикові наклали шви – собака залишив у нозі дитини глибокі рани, але в цілому все гаразд. Якщо б не кішка, не знати чим могла б закінчитися ця історія, переконана мати Джеремі.

Що ж стосується нападника, то його було вирішено усипити, оскільки він продовжував виявляти агресію. Власник восьмимісячного цуценяти розповів, що той недолюблював дітей і велосипеди.

Джерело: http://fedpost.ru

Інші новини розділу