Дозвольте дітям малювати по стінах Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2014 15:28 · Розділ: Життя

Магнітно-маркерні дошки стали незамінними помічниками людей, що ведуть активний спосіб життя. Їх використовують на тренінгах та конференціях, в офісах чи магазинах. Не завадить мати таку дошку й удома – з нею ви зможете легше вивчати іноземні слова, залишати записки іншим членам сім’ї, а також займатися освітою та вихованням дітей.

Найпростіший варіант придбати магнітно-маркерну дошку – звернутися в спеціалізований магазин. Доволі привабливий по ціні і якості варіант - доска attache російського виробництва.

Втім, якщо ви не готові витрачати гроші на придбання дошки в силу тимчасових фінансових труднощів, можете спробувати виготовити її самостійно. Тільки пам’ятайте: на маркерній дошці слід писати спеціальними маркерами, які легко витираються сухою губкою.

1. Перший варіант – така собі міні-дошка. Підійде вона для тих, хто займається вивченням нових іноземних слів, або тим, у кого є потреба постійно щось конспектувати на короткий термін. Щоб виготовити такий записничок, знадобиться файл формату А4 найбільшої щільності. Всередину файлу помістіть тверду картонну обкладинку якогось журналу, а зверху – аркуш білого паперу. Все це ретельно скріпіть скотчем або степлером – дошка готова.

Ви отримаєте невелику і зручну дошку, яку завжди зможете носити з собою, поклавши в папку.

2. Другий варіант – трохи складніший. Для нього вам знадобиться оцинкований металевий лист (дошка ж має бути магнітною), шматок скла і біла фарба. Пофарбоване зсередини скло скріплюєте з металом, і можете писати по склі спеціальними маркерами.

В якості фону можна використовувати не скло, а тканину – світлу чи темну – вибір за вами.

3. Третій варіант – найскладніший, та водночас і найбільш оригінальний. Чудово підійде для дизайну дитячої – малюки з радістю гратимуться магнітиками та залишатимуть на стінах свої художні шедеври. Щоправда, коштуватиме таке задоволення недешево, але радісні очі ваших дітлахів стануть вам компенсацією.

Діти будуть в захваті від такої дитячої (фото з http://clutch.kz/)
Діти будуть в захваті від такої дитячої (фото з http://clutch.kz/)

Як виготовити таку дошку? На стіну, яку ви маєте намір перетворити в простір для дитячої творчості, слід нанести спеціальний магнітний ґрунт. Бажано в декілька шарів, адже чим більше таких шарів, тим краще триматимуться на стіні магніти.

Далі частину малюнка – в нашому випадку це дельфін – зафарбуйте спеціальною чорною фарбою з ефектом грифельної дошки. Коли поверхня висохне, на ній можна буде малювати крейдою. Решту ж частин малюнка розфарбуйте акриловими фарбами. Після висихання поверхню, крім грифельної, покрийте безбарвним лаком. Купіть спеціальні маркери для білої дошки – і все, ще одна розвага для дітей готова…


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.