5 незвичних навчальних курсів: від супергеройської фізики до порносоціології Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2014 14:26 · Розділ: Освіта

Для досягнення успіху в житті психологи радять постійно самовдосконалюватися. Так, по-справжньому успішна людина дбає про своє здоров’я, духовність, багато читає, намагається покращити свої професіональні навики та різнобічно розвивається, завжди прагнучи пізнати щось нове, - почувається щасливою, адже лише той, хто тримає себе в тонусі, зможе пізнати, що таке справжнє щастя.

Покращити свої професійні навики допомагають різноманітні тренінги, курси та семінари, як, наприклад, на сайті www.fcaudit.ru/training/account/, та якщо вам хочеться чогось направду новенького та неординарного, тоді вам стелиться шлях на один з курсів, про які піде мова нижче.

1. Мало кому в школі подобалася фізика: складні та незрозумілі закони, ще більш незрозумілі явища – принаймні, для більшості дівчат фізика в школі була темнішою, ніж найтемніший ліс. А все тому, що наша система освіти застосовує неправильний підхід. Принаймні, так твердять викладачі одного університету, розташованого в американському штаті Каліфорнія: вони пропонують вивчати фізичні явища та фізичні закони на прикладі Супергероїв. Так, відвідувачі курсу зможуть дізнатися, яким чином Супермену вдавалося за долі секунди піднятися в повітря, або як Чоловік-павук міг переміщатися по павутині.

2. А як би ви поставилися до курсів, на заняттях яких вам би доводилося переглядати порно-фільми? Студенти університету Баффало цим і займаються. Втім, не заради власного задоволення – мета курсу полягає у з’ясуванні впливу порнографії на розвиток культури та суспільства в цілому – за умов тотального розповсюдження порно в Інтернеті. Ось така собі порнографічна соціологія.

Фото взято з сайту http://funtema.ru/
Фото взято з сайту http://funtema.ru/

3. Можна зайнятися вивченням мильних бульбашок – такі курси пропонуються одним учбовим закладом Каліфорнії. Організатори курсів вважають, що ретельне вивчення законів мильних бульбашок дозволить вирішити чимало проблем – від лікування невиліковних захворювань до проблем з переробкою стічних вод.

4. А Массачусетський технологічний університет пропонує відвідати курс під назвою «Їда і влада». Відвідувачі курсів вивчатимуть, як тенденції приготування та зберігання їжі впливали на зміну політичних поглядів та культуру в цілому.

5. Якщо ж ви – палкий прихильник Леді Гаги, то вам пряма дорога в університет Південної Кароліни: тут студентам пропонують вивчати зв’язок між поведінкою та людським сприйняттям на прикладі успішної кар’єри знаменитої поп-виконавиці.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.