Акція "Підніми спідницю" пройде у Франції Автор: lesya · Опубліковано: 14.05.2014 23:53 · Розділ: Суспільство

Цими днями у кількох містах Франції повинна пройти акція з інтригуючою назвою «Підніми спідницю» - в такий спосіб керівники освітніх установ вирішили боротися з сексизмом. В акції повинні взяти учні шкіл на заході Франції – хлопці на уроки прийдуть в спідницях.

Так, керівництво шкіл та інших навчальних закладів на заході Франції запропонувало шістнадцятого травня всім хлопцям прийти в спідницях. Акція повинна стати частиною масштабної кампанії по боротьбі з сексизмом.

В рамках акції «Підніми спідницю» хлопцям-учням і викладачам чоловічої статі з двадцяти семи ліцеїв округу настійно порекомендували з’явитися на заняття в спідницях. Цікаво, що ініціаторами акції виступили самі учні, які в такий спосіб вирішили долучитися до боротьби проти дискримінації жінок.

Акція пройде в кількох містах округу, серед яких Нант, Шатобріан, Ле-Ман, Анже та Лаваль.

Тим, хто не наважиться надягти на себе спідницю, організатори акції запропонували носити стікер з написом «Я борюся проти сексизму, а ти?».

Пропозиція надійшла від учнів Академії Нанта, і її одразу схвалили представники міністерства освіти Франції. Втім, далеко не всім ідея прийшлася по душі. Місцеві мешканці украй незадоволені тим, що їхні діти, з нормальною орієнтацією, повинні ходити у спідницях. Та ще й у школі.

Обурюються не лише місцеві мешканці, але й консервативні політики та навіть прогресивні в усіх планах представники студентських союзів.

Кончита Вурст (фото з www.echo.msk.ru)
Кончита Вурст (фото з www.echo.msk.ru)

До протестувальників долучилася і французька активістка Фригід Баржо. Запекла противниця одностатевих шлюбів, вона і цього разу не залишилася в тіні. У своєму твіттері активістка поцікавилася у міністра освіти Франції Бенуа Хамона, чи не планує він, бува, змусити дівчаток прийти до школи з бородою, натякаючи на переможницю «Євробачення» Кончиту Вурст, пристрасті навколо якої не вщухають ось уже кілька днів поспіль.

Трансвестит Кончита виборола абсолютну перемогу на п’ятдесят дев’ятому «Євробаченні». Цей сценічний образ був створений австрійським музикантом Томом Нойвіртом, і багато кому, як бачимо, він прийшовся по душі. Але що тут говорити: «бородата леді», яка перемогла в популярному конкурсі, сподобалася далеко не всім. Втім, увагу до своєї скромної персони їй привернути таки вдалося.

Джерело: http://www.gazeta.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.