Американку посадили у в'язницю на три хвилини Автор: lesya · Опубліковано: 14.05.2014 21:52 · Розділ: Кримінал

Так уже в світі склалося, що злочинців садять за ґрати. Ну або принаймні мають садити. І чим жорстокіший злочин, тим на довше злочинець перебуватиме в ізоляції від нормального суспільства. Зрозуміло, далеко не все відбувається так, як одразу було задумано, і у в’язниці часто опиняються невинні люди. Трапляється й так, що термін покарання за скоєний злочин надто великий, або, навпаки, надто малий. Втім, є й абсурдні тюремні терміни, про які ми і поговоримо.

Для прикладу, цими днями американка Бівалент Мішель Холл пробула у в’язниці… всього три хвилини. Вина жінки полягала в тому, що вона звернулася в службу порятунку з помилковим викликом, повідомивши, що соус для піци, який вона замовила, їй дуже не посмакував.

Завітавши в ресторан швидкого харчування, огрядна Бівалент вирішила перекусити піцою. Як і годиться, вона зробила замовлення, попросивши, щоб їй принесли піцу зі стандартним томатним соусом. Але офіціант приніс піцу з соусом «Маринара», який Холл терпіти не може. Вона зажадала, щоб їй принесли те, що вона замовляла, але працівники закладу відмовилися готувати нову порцію піци з соусом. Тоді розлючена Бівалент зателефонувала в екстрене відомство, пояснивши, в чому річ та попросивши, щоб поліцейські негайно вияснили ситуацію з нахабними офіціантами. Але співробітник служби 911 жінці відмовили, пояснивши, що їхня служба подібних скарг не приймає. Проте поліція без уваги телефонний дзвінок не залишила, і за Холл одразу ж виїхав наряд поліції. Її затримали і відвезли в дільницю.

Бівалент не сподобався соус
Бівалент не сподобався соус

Однак незадоволена відвідувачка ресторану швидкого харчування за ґратами довго не пробула. Через три хвилини після того, як вона там опинилася, за неї внесли заставу в розмірі двох тисяч доларів. Тепер піце-гурман очікує суду. На коли назначено засідання, не повідомляється.

До речі, Бівалент Холл – не єдина мешканка США, що телефонувала у службу порятунку, щоб поскаржитися на їжу. Так, кілька років тому на номер 911 зателефонував хлопчик, поскаржившись на несмачну вечерю.

Ув’язнення Бівалент Холл можна вважати найкоротшим ув’язненням світу. А найдовші тюремні терміни отримали наступні в’язні: Дадлі Вейн Кізер отримав два довічних ув’язнення і десять тисяч років позбавлення волі, серійний вбивця Боббі Джо Лонг отримав двадцять довічних термінів, Хуан Корона, що закатував на смерть двадцять п’ять своїх працівників, отримав двадцять п’ять довічних термінів.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу