В ОАЕ китаянку, яка на людях обійняла друга, заарештували за проституцію Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2014 20:00 · Розділ: Кримінал

Якщо ви належите до тих людей, які вважають, що чужих чоловіків, нехай навіть вони й найкращі друзі, обіймати не можна, тоді все нормально, і ви преспокійно можете вирушати на відпочинок в Об'єднані Арабські Емірати. Та якщо обійми з друзями, нехай навіть і чоловічої статі, для вас звичне явище, краще їхати туди або одній, або не їхати взагалі. Чому? Та тому, що за невинний, здавалося б, вчинок, який у нашій культурі сприймається як належне, в ОАЕ вас можуть кинути за ґрати.

Цими днями, для прикладу, одну китаянку запроторили до в’язниці за те, що вона в людному місці обійняла свого друга чоловічої статі. В результаті даму запідозрили у проституції і відправили під суд.

В ОАЕ краще не обійматися (фото з сайту telegraf.com.ua)
В ОАЕ краще не обійматися (фото з сайту telegraf.com.ua)

Стався інцидент в Абу-Дабі, в столиці ОАЕ. Китаянка працювала в п'ятизірковому готелі Emirates Palace, а в країну вона приїхала з Китаю. Жінка якраз відзначала власний день народження, запросивши на вечірку своїх колег - ще одну китаянку та трьох хлопців з Непалу.

Колеги зробили іменинниці сюрприз і прихопили з собою досить дорогий подарунок подарунок. На знак вдячності розчулена китаянка обійняла одного з хлопців. І ці обійми ледь не стали для неї фатальними. «Очевидно, коли колеги привітали мою підзахисну з днем народження, вони почали обіймати один одного» - розповіла юрист дами, Фаїза Мусса (Faayza Moussa). «А це не пройшло повз увагу поліцейських, які чатували в парку, й ті одразу вирішили, що жінки займаються проституцією».

Поліцейські, довго не розбираючись, заарештували обох жінок. Їм загрожувало тюремне ув’язнення і депортація. Але юристу вдалося відстояти честь жінок.

Основним аргументом, що став на захист жінок, було те, що в минулому в них не було ніяких проблем з законом. Обидві жінки були гарно виховані і завжди поводили себе гідно. А ще зіграв вагому роль і той факт, що обидві дівчини були незайманими.

В результаті з героїнь інциденту зняли всі обвинувачення, і вони преспокійно повернулися до звичного життя. Їм ще пощастило, адже згідно з суворими законами арабського світу, депортація – це найменше, що їм загрожувало.

Куди менше пощастило трьом молодикам, яких раніше, нагадаємо, депортували з Саудівської Аравії. Причиною депортації стало те, що чоловіків було визнано занадто красивими, а отже, небезпечним для місцевого жіноцтва.

Джерело: http://shett.ru/?p=1290

Інші новини розділу