Японський паб запропонував знижки лисим відвідувачам Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2014 17:34 · Розділ: Життя

Власники розважальних закладів вдаються до найрізноманітніших методів, які б допомогли збільшити їхні доходи. При цьому вони готові навіть зіграти на людських проблемах чи недоліках.

Приміром, недавно в Японії в одному з пабів Токіо вирішили збільшити кількість лисих відвідувачів. Втім, від того, лисі чи не лисі чоловіки заходитимуть в заклад, доходи власників не залежать абсолютно. Але ось переманити відвідувачів інших закладів – це можна.

Роздавати знижки і скидки наліво-направо – так і з торбами по світу можна піти, а ось зробити акцент на якійсь одній категорії відвідувачів – те, що треба. В якості такої категорії і було обрано лисих чоловіків. Чому саме лисих? Щоб допомогти чоловікам без волосся позбутися комплексів, які їх переслідують.

В результаті японський ресторан запропонував лисим клієнтам знижку в розмірі п’яти сотень йен – приблизно п’ятдесят вісім гривень. Якщо ж у заклад завітає ціла компанія лисих чоловіків, то вони зможуть отримати безкоштовно ще й порцію вибраного ними напою.

Щоправда, якщо замовлять ще п’ять таких. Власник закладу Йосіко Тойода розповів, що така дивовижна акція не стала для пабу збитковою.

За словами Йосіко, ідея зробити знижку для лисих чоловіків з’явилася у нього через те, що в Японії чоловіки, в яких на голові нема пишної шевелюри, намагаються якомога більше часу проводити вдома – вони соромляться своєї зовнішності, й намагаються менше показуватися в громадських місцях. А це, вважає власник закладу, неправильно: «В Голлівуді, наприклад, багато акторів, у яких не росте волосся, та це не стало на заваді їм ні в особистому житті, ні в успішній кар’єрі. Я хотів донести це до відвідувачів свого пабу», - пояснив Йосіко.

До речі, проблема облисіння в Японії, як свідчать фахівці, стоїть не так гостро, як в інших країнах. Втім, двадцять шість відсотків чоловіків дорослого віку зіткнулися з цією проблемою. Причина облисіння криється в першу чергу в спадковості, однак дається взнаки і стрес, зумовлений надто напруженим ритмом життя.

Найбільш «лисою» країною вважається Чехія, де від облисіння страждає сорок три відсотки чоловіків.

До речі, паб, що запропонував лисим клієнтам знижки, не перший у Японії, який заманює клієнтів досить дивним способом. Трохи раніше в країні з’явилося в кафе, де одиноким відвідувачам пропонують взяти в оренду друга, який би розділив з ними трапезу. В якості цього друга виступає м’яка плюшева іграшка - персонаж казки про Мумі-троля.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/05/12/bald/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.