Британка написала грабіжникам записку з вибаченнями Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2014 15:38 · Розділ: Події у світі

Реакція людей на деякі вчинки інших часом буває украй неординарною. Скажімо, які емоції в більшості викликали б грабіжники, що увірвались у вашу квартиру і винесли з неї цінні речі? Лють, роздратування, ненависть, у когось депресію. Хтось би одразу заявив в міліцію, інші почали б шукати альтернативних методів покарання злочинців. Але зовсім по-іншому вчинила одна британка, будинок якої недавно зазнав нападу грабіжників. Замість того, щоб впадати у розпач, жінка вирішила написати злочинцям послання, прикріпивши його на двері власної квартири.

Так, одна мешканка Великобританії, на квартиру якої недавно вчинили напад грабіжники, написала їм промовисту записку, прикріпивши її до вхідних дверей.

У записці містилися… вибачення і запрошення прийти ще раз. Тридцятишестирічна Кейт Баррет вибачилася перед грабіжниками за те, що у неї вдома не було багато цінних речей, і вона запросила злодіїв повернутися, щоб забрати, якщо вони захочуть, її колекцію відео- та аудіокасет.

Дивне послання жінка опублікувала на своїй сторінці у Twitter’і. До нього докладався список речей, які грабіжники вирішили з собою не брати. Серед них – пошарпаний мобільний телефон виробництва фірми Ericsson, кілька старих номерів журналу Smash Hits, а також фотографія з автографом Рольфа Харріса.

Британка не забула трішки позловтішатися: вона подякувала грабіжникам за те, що вони всюди, де тільки можна було, залишили свої відбитки пальців, чим значно спростили роботу поліції, яка на даний час займається розслідуванням злочину.

«Я була вельми засмучена тим, що сталося, - розповіла жертва. - Але потім подумала, що краще глянути на ситуацію з іншого боку, і написала цю кумедну записку».

Кейт також вважає, що це добре, що в якості жертви грабіжники вибрали саме її, а не якусь літню людину, для якої ця втрата була б куди відчутнішою.

Кейт стала однією з небагатьох, хто вирішив написати послання злочинцям, від рук яких вона постраждала. Натомість грабіжники набагато частіше виходять на контакт зі своїми жертвами – очевидно, з часом докори сумління не дають їм жити, і вони вирішують виправити ситуацію.

Недавно, для прикладу, продавці одного магазину, розташованого в Теннесі, отримали несподіваний подарунок: конверт, всередині якого було чотири сотні доларів. В конверті була записка.

Виявляється, магазин одинадцять років тому було пограбовано. Злочинець вкрав триста доларів. Тепер, через всі ці роки, він вирішив повернути вкрадене, додавши сто доларів зверху – за компенсацію моральних збитків.

Джерело: http://svit24.net/

Інші новини розділу