Львів увійшов до п'ятірки найбільш привабливих міст світу для туристів Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2014 13:50 · Розділ: Розваги

Львів
Львів

Багато українців мріють з’їздити за кордон – у Францію, Італію, Іспанію чи Голландію, а самі ні разу не бували навіть у Львові. Мовляв, що у Львові цікавого? І дарма: Львів потрапив у п’ятірку найбільш привабливих для туристів міст світу, випередивши столиці багатьох європейських держав.

Серед десяти міст з усього світу, в яких цього рокунастійливо рекомендують побувати співробітники авторитетного британського туристичного видання The Rough Guide, Львів зайняв п’яту сходинку! Дізнатися більше про найпопулярніші в цьому році туристичні напрямки та найбільш привабливі міста світу можна перейшовши по ссылке hipway.ru/france/june – на сайті чимало інформації про тури та путівки у найрізноманітніші куточки світу.

Випередити український Львів вдалося всього кільком містам – до слова, досить несподіваним. На першому місці опинилося гаряче місто Ріо-де-Жанейро (Бразилія), друга сходинка дісталася Сараєво (Боснія і Герцеговина), третім став Ліверпуль (Англія). Поступився Львів і шведському Умео.

Втім, позаду залишилися не менш знамениті міста: Львів випередив французький Марсель, казахстанські Алмати, Нідерландський Роттердам, а також Глазго (Шотландія) і Портленд (США).
Описуючи Львів, співробітники туристичного видання звертають увагу на унікальне поєднання в цьому місті східної і західної архітектури. Не менш привабливим видається й історичний центр, що перебуває під охороною ЮНЕСКО. Ще одним поштовхом відвідати Львів може стати гірський туризм, який пропонують розташовані неподалік Карпати.

За твердженням співробітників The Rough Guide, місцеві чиновники мають намір активно розвивати туризм в Карпатах. Тим більше, що розташовані вони в якійсь сотні кілометрів від Львова. Саме в Карпатах українська влада має намір приймати зимові Олімпійські ігри, що пройдуть в 2022 року. Тому фахівці радять їхати туди швидше, адже ще трохи, і доведеться стояти в неймовірно довгих чергах на підйомник.

Та незважаючи на такі доволі втішні для України прогнози, поки що ситуація з туризмом в країні залишає бажати кращого. В Державному агентстві з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) у зв’язку з нестабільною ситуацією в країні очікують значного скорочення потоку зарубіжних туристів в 2014 році. За словами заступника голови агентства Андрія Шеніна, туристів з-за кордону в цьому році приїде на двадцять відсотків менше, ніж у попередні роки.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.