Бразильська наречена стала найвищою нареченою світу Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2014 16:42 · Розділ: Цікаві факти

Це колись когось можна було налякати мезальянсом: в минулих століттях до вибору супутника життя ставилися дуже строго. Недостатній ріст, походження, і, що важливо, відсутність матеріальних статків – все це могло вбити все кохання нанівець, і ні про який шлюб «нерівним» молодятам не доводилося навіть мріяти. Лише найбільші відчайдухи наважувалися протистояти осуду суспільства, до кінця життя беручи на себе ношу пліток та обговорень…

Сьогодні ж все дуже змінилося - одружуються всі і з усіма: старі з молодими, багаті з бідними, красуні з потворами, чоловіки з чоловіками, головне, щоб було обопільне бажання, а все решта – дрібниці.

До таких «нерівних» (в прямому сенсі цього слова) шлюбів, мабуть, можна зарахувати і шлюб бразильських молодят, які недавно привернули до себе увагу преси.

Вся справа у рості молодят: наречений невисокого як для чоловіка зросту, схоже, абсолютно не комплексує, адже він вирішив одружитися з дівчиною, яка стала найвищою нареченою світу – ріст бразилійки перевищує два метри!

Так, ріст нареченої - 2,02 метра, тоді як нареченого – всього 1,62. Сорок сантиметрів різниці їм, очевидно, абсолютно не заважає. Втім, не все було так гладко, як тепер. Були часи, коли про одруження з хлопцем низького зросту модель Елісані да Круз Сільва і думати не хотіла.

Франсінальдо да Сілва Карвалью виявився досить настирним. Його абсолютно не відлякало те, що дівчина відмовляла йому декілька разів.

Франсінальдо працює будівельником, а пара мешкає в невеликому будинку в бразильському місті Салінопліс. Найближчим часом найвища наречена світу планує стати матір’ю.

Франінальдо розповів, що завжди мріяв одружитися з високою дівчиною, тож він дуже радий, що його мрії врешті-решт здійснилися.

Однак історія, що прозвучала з уст нареченої, виглядає не так безхмарно. На момент знайомства з теперішнім чоловіком Елісані виповнилося всього шістнадцять. І залицяння від хлопця, на сорок сантиметрів нижчого за неї, юна модель всерйоз не сприймала. Більше того, настирливий хлопець її неабияк дратував.

Вона навіть ненавиділа його і при кожній зустрічі хотіла чимось вдарити, зізнається дівчина. Але впертий хлопець таки домігся свого: дівчина закохалася в нього по вуха і погодилася вийти заміж. Пропозицію коханій юнак зробив прямо на пляжі, вклякнувши на одне коліно, як і годиться справжньому чоловікові.

Що ж стосується хлопця, то йому дуже подобається, коли перехожі кидають на їхню пару здивовані погляди. Елісані красива, і Франсінальдо гордиться тим, що вона стане його дружиною.

Джерело: http://ru.tsn.ua/tsikavinki/brazilskaya-model-stanet-samoy-vysokoy-nevestoy-v-mire-364455.html

Інші новини розділу