Таланти дітей визначатимуть за допомогою ДНК-тестів Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.08.2009 10:25 · Розділ: Медицина

Китайські вчені сподіваються провести революцію у вихованні дітей з допомогою науки. 30 дітей у віці від трьох до 12 років беруть участь у новому проекті, метою якого є використання ДНК для визначення генетичної обдарованості дитини.

Звичайний зразок слюни містить 10 000 клітин, що дозволяє виявити 11 генів. За допомогою аналізу генетичних кодів можна визначити рівень IQ, емоційність, пам'ять, спортивні та музичні здібності дитини. Творці технології з компанії Shanghai Biochip Corporation кажуть, що програма може стати "науковим планом" для виховання дітей.

Генетичне дослідження однієї дитини, що зараз проходить у Шанхаї, обійдеться китайцям у 880 доларів. Вартість включає в себе тест і п'ять днів в спеціальному таборі. Використовуючи наукові результати і спостереження, вчені дадуть батькам рекомендації по вихованню дитини.

До цього часу тестування ДНК використовували для визначення схильності до генетичних захворювань. Таке дослідження може визначити мутації генетичного коду, після чого можна провести профілактичне лікування. Приміром, за допомогою тесту можна визначити наявність ракових генів у жінок і запобігти розвитку раку молочної залози.

Джерело sbio.info


Інші новини розділу