Оригінальні меблі-трансформери: економ простір зі смаком Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2014 14:30 · Розділ: Життя

Далеко не всім площа квартири дозволяє розставити всі необхідні меблі так, щоб залишилося достатньо місця, і помешкання не виглядало захаращеним. І якщо одні миряться з нестачею простору, то інші підходять до справи креативно, вибираючи багатофункціональні меблі-трансформери, які дозволяють вигідно і комфортно облаштувати помешкання, не жертвуючи при цьому естетичним аспектом та, що важливо, простором.

Звісно, такі меблі коштуватимуть дорожче, ніж традиційні моделі, але таке «марнотратство» цілком виправдане. Їх можна виготовити на замовлення, а можна вирушити в меблевий тур. Сьогодні такі тури користуються популярністю, оскільки вони дозволяють за доступні гроші купити оригінальні і багатофункціональні меблі, яких на вітчизняному ринку, на превеликий жаль, поки що не знайдеш. При цьому їхати за меблями можна в різні країни, починаючи з Китаю та закінчуючи Італією. Втім, що багато говорити: наберіть в пошуковику Мебельный тур в Китай Италию Гуанчжоу, мебель, і ви самі зможете визначитися, куди, коли і за чим варто їхати та й чи варто взагалі. А ми поговоримо про найбільш оригінальні зразки меблів-трансформерів. При бажанні – якщо голова та руки працюють в потрібному напрямку – такі меблі можна виготовити власноруч, ось лише обмізкувати та розрахувати все доведеться самому, а ми пропонуємо лише оригінальні ідеї.

1. Диван, що перетворюється на стіл з табуретками. Якщо ви полюбляєте приймати у себе гостей, але невелика квартира перетворює вечірку на справжнє пекло, придбайте собі оригінальний диван, частини якого з легкістю перетворюються на… компактні м’які табуретки та столик. Зручно і економно, адже в складеному вигляді диван займає зовсім небагато місця.

Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/
Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/

2. Досить оригінальним рішенням є шафа, яка перетворюється на… сходи. Щоправда, вигідна вона в тих приміщеннях, де сходами користуються не дуже часто. Ціла купа висувних шухляд і шафок дозволить вигідно розмістити всілякі дрібниці та інструменти, а кожна шухляда при потребі перетвориться на сходинку.

Фото з http://www.liveinternet.ru/
Фото з http://www.liveinternet.ru/3. Ще один цікавий варіант – круглий стіл, який завдяки спеціальній конструкції здатен збільшуватися практично удвічі. Для цього слід повернути конструкцію навколо осі, і стіл на кшталт якоїсь дивовижної квітки розкриється і збільшиться у розмірах.

Фото з http://www.liveinternet.ru/
Фото з http://www.liveinternet.ru/

4. В дитячих кімнатах часто ставлять двох’ярусні ліжка. Вони займають куди менше місця, ніж два окремих ліжка. Втім, використовувати таке ліжко вдень не надто зручно: почуваєш себе не дуже комфортно, коли над твоєю головою висне другий ярус ліжка, як поличка у вагоні поїзда. Щоб вирішити цю проблему, дизайнери створили диван-трансформер, який при потребі за лічені секунди перетворюється на м’яке двох’ярусне ліжко.

Фото з http://www.liveinternet.ru/
Фото з http://www.liveinternet.ru/Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.