Apple випускатиме елітні ювелірні вироби Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2014 14:32 · Розділ: Нові технології

Одним із основних секретів успішних людей є те, що вони не зациклюються на чомусь одному, розвиваючись різнобічно і різнобічно розвиваючи власний бізнес. Ось і компанія Apple, що досягла вершин комп’ютерних технологій, тепер замахнулася ще й на ювелірні виробити – стало відомо, що зовсім скоро компанія займеться випуском елітних брендових ювелірних виробів. Крім ювелірки класу люкс, Apple випускатиме ще й елітні годинники.

Ювелірні вроби, стаціонарні та наручні годинники від Apple виготовлятимуться з дорогоцінних металів і коштовних каменів.

Згідно з офіційними даними, нове поле діяльності компанія розпочне освоювати одразу в кількох країнах, серед яких Великобританія, Норвегія, Мексика та, може, трохи неочікувано, Еквадор. А ось у США вироби не вироблятимуться.

До речі, недавно повідомлялося, що сьогодні у фірмових магазинах Apple проходитиме акція, в рамках якої користувачі старіших моделей смартфонів бренду за невелику доплату зможуть обміняти їх на нові пристрої марки.

Акція стане частиною масштабної кампанії Інтернет-гіганта, в рамках якої Apple прийматиме застарілі пристрої власного виробництва на утилізацію – у такий спосіб компанія вирішила долучитися до екологічних програм збереження довкілля.

За словами Кука, на сьогоднішній день компанію Apple можна назвати однією з найбільш екологічних компаній світу. У своїй роботі компанія навіть використовує поновлювану енергію – власне, саме вона і є основним джерелом живлення центрів обробки даних компанії та роздрібних магазинів.

Екологічна кампанія Apple була ініційована главою корпорації Тімом Куком.
Що ж стосується утилізації застарілих і зламаних пристроїв, то корпорація планує розгорнути кампанію в більшості країнах, де відбуваються офіційні продажі продукції Apple.

Що ж стосується «ювелірних» намірів компанії, то про них інформації і зовсім небагато. Відомо лише, що компанія подала заявку на патент по виробництву коштовних виробів під брендом у чотирьох країнах. З патентів випливає, що Apple планує виробляти брендові ювелірні прикраси у вигляді сережок, підвісок, запонок, ланцюжків тощо, а також те, що зовсім скоро на ринок вийде розумний годинник iWatch, який буде не лише функціональним гаджетом, але й прикрасою. Крім того, патент включає в себе дозвіл на виготовлення коштовних медалей, упаковок та навіть скульптур.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.