В Україні візьмуться за впровадження мобільного зв'язку третього покоління Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2014 13:22 · Розділ: Мобільний зв’язок

Всього за декілька десятиліть світ змінився до невпізнання – нашу планету окутали сіті Інтернет-провайдерів та операторів мобільного зв’язку, а ми отримали унікальну можливість спілкування та обміну інформацією. З часу, коли мобільні телефони та Інтернет стали доступними для більшості населення, змінилося багато чого, а постачальники зв’язку з кожним роком роблять споживачам все вигідніші пропозиції.

Так, тарифи весь час знижуються, і якщо колись дзвінки по мобільному були досить дорогим задоволенням, то сьогодні вони доступні практично кожному. При чому враховуються можливості і потреби різних верств населення: для людей, що здебільшого спілкуються з близькими і друзями, пропонуються спеціальні дружні програми, а для тих, хто часто використовує телефон в роботі, існують безлимитные тарифы от оператора МТС. Та все ж проблеми вирішено далеко не всі.

Якщо з мобільним зв’язком в Україні все більш-менше нормально, навіть попри те, що в деяких районах він, м’яко кажучи, кульгає, то з мобільним Інтернетом ситуація прирівнюється до критичної: навіть у містах, не кажучи вже про села, далеко не всі мають можливість підключитися до Інтернету і користуватися всіма його перевагами. Згідно зі статистикою, Україна є єдиною країною в Європі, яка не розвиває мобільну мережу третього покоління. І коли в Європі 80% територій мають доступ до широкосмугового Інтернету, то в Україні цей показник не перевищує 35%.

Фото з сайту s-galaxy-s4.ru
Фото з сайту s-galaxy-s4.ru

Втім, зовсім скоро ситуація може змінитися – в Україні вже до кінця поточного року планують приступити до впровадження мобільного зв'язку третього покоління 3G.

Впровадження відбуватиметься з ініціативи уряду, представники якого переконані, що такий крок та використання 3G зможе добряче поповнити опустілу казну України. І справді, чим більше людей отримає доступ до Інтернету, тим більше зростуть надходження до державного бюджету.

Фактично, 3G-ліцензії, як твердять експерти, є унікальним антикризовим проектом для України, що позитивно позначиться на економіці в цілому. За словами Олега Проживальського, директора з корпоративного управління МТС, видача ліцензій привабить іноземні інвестиції в розмірі не менше трьох мільярдів доларів. А це означає, що з’являться нові робочі місця і зростуть зарплати.

Всього за три роки надходження до державного бюджету можуть скласти десять мільярдів гривень.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.