В найближчі місяці на ринок вийдуть смартфони вартістю 20 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2014 08:37 · Розділ: Мобільний зв’язок

Якщо кілька десятиліть тому оточуючих і публіку можна було вразити найпростішим мобільним пристроєм, то сьогодні мобільні технології настільки удосконалилися, що здивувати користувачів виробникам буває дуже важко. Справді, сучасні смартфони пропонують стільки можливостей, що уявити важко, чого їм не вистачає.

Та все ж, згідно з прогнозом представників компанії ARM, що займається розробкою процесорів, дивувати ще є чим. Один з таких факторів – ціна: як випливає з очікувань спеціалістів компанії, всього через кілька місяців ринок мобільних пристроїв поповниться бюджетними смартфонами – настільки бюджетними, що їх вартість не перевищуватиме двадцяти доларів.

Працюватимуть ці пристрої на базі одноядерного процесора, і на ринок вони вийдуть вже найближчими місяцями.

Смартфони працюватимуть на базі операційної системи Android, підтримуватимуть мережі 2.5G та будуть оснащені чіпом Cortex A5. Вартість їх зрівняється з вартістю звичайних кнопкових телефонів, ще й не дуже дорогих.

Спеціалісти прогнозують і подальше зростання рівня продажів смартфонів. У наступному році обсяги продажів перевищать позначку в 1,5 мільярда одиниць. Ще через три роки – у 2018 році – цей показник перевалить за 2,5 мільярда штук.

Фото з сайту www.lendomais.com.br
Фото з сайту www.lendomais.com.br

Водночас зросте рівень продажів недорогих смартфонів. Пристрої за ціною нижче ста п’ятдесяти доларів продаватимуться в кількості одного мільярда на рік – вдвічі більше, ніж в минулому році.

Прогнози спеціалістів компанії видаються неймовірними. Справді, смартфон і сума в двадцять доларів – здавалося б, несумісні поняття. Втім, якщо розробникам і справді не лишилося чим заманювати клієнтів, окрім хіба що ціни, така ситуація виглядає ймовірною.

Своєрідним підтвердженням прогнозів ARM стала і заява компанії Motorola, що повідомила про розробку бюджетного смартфону, який буде показаний світові вже найближчим часом.

На минулому тижні компанія Motorola розіслала запрошення на спеціальний захід, який повинен відбутися тринадцятого травня у столиці Великобританії.

Власне, у тексті запрошення і зазначається, що на присутніх чекає сюрприз – анонс смартфону, «ціна якого влаштує абсолютно всіх користувачів»!

Втім, у запрошенні не зазначається, якому конкретно продукту присвячено захід. Але експерти переконані, що мова йде про смартфони Motorola Moto E або Moto X +1.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.