У Києві пройде Фестиваль вуличної музики Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2014 22:06 · Розділ: Музика

Складна політична і суспільна ситуація й нестабільність в Україні якщо й не вганяє у депресію, то принаймні змушує замислитися над багатьма питаннями, обравши для себе цілі та пріоритети. Щоб трохи розрадити своїх співвітчизників і відволікти їх від невтішних думок, вуличні музиканти Києва вирішили провести фестиваль – перший в Україні День вуличної музики. Захід відбудеться сімнадцятого травня, і частину коштів організатори заходу планують передати на озброєння української армії.

Отож сімнадцятого травня центр міста перетворять на своєрідний музичний майданчик. Взяти участь у фестивалі зможуть всі бажаючі, що хоча б трохи вміють грати на якихось музичних інструментах. На сьогоднішній день фестиваль назбирав вісімдесят учасників – це колективи і музиканти зі столиці.

Фестиваль триватиме дванадцять годин - від десятої ранку до десятої вечора. Втім, розраховувати, що всі розійдуться о 22:00 не доводиться: скоріше за все, публіка забажає продовження свята. Та це вже зовсім інша історія…

Щоб всі учасники встигли взяти участь у дійстві, сцен буде кілька. Фестиваль адаптують і для дітлахів – на Пейзажній вулиці проводитимуть майстер-класи гри на музичних інструментах, співатимуть народні пісні і водитимуть хороводи. Саме тут можна буде послухати творчість рок-виконавців, а любителям французького шансону доведеться вирушити до Українського дому. Оцінити творчість музикантів можна буде і неподалік будівлі КМДА і в районі Майдану.

За словами організаторів заходу, фестиваль обіцяє бути дуже яскравим і барвистим. Тут будуть сурмачі і барабанщики, а також люди, які грають на рідкісних музичних інструментах. І, звісно ж, рок-музиканти, бо ж який фестиваль та й без рок-музики?

До речі, учасники фестивалю зможуть ще й гарненько заробити – якщо їхня музика сподобається публіці. Так, кожен присутній зможе оцінити творчість молодих хлопців, підтримавши їх фінансово.

Орієнтований захід першу чергу на вуличних музикантів, талановитих хлопців, які поки що ще не збудували кар’єру. Фестиваль дозволить їм не лише показати себе, але й покращити фінансове становище: чим більше прийдеться по душі композиція публіці, тим більше грошей музикантам накидають. Все просто.

До речі, десяту частину зібраних коштів організатори і музиканти планують віддати на озброєння українських військових, які зараз беруть участь в антитерористичній операції на півдні та сході України.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу