Американець вирішив одружитися з власним комп'ютером - через шалений секс Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2014 18:55 · Розділ: Події у світі

Сучасній людині важко уявити своє життя без комп’ютера, адже він, безперечно, полегшив наше життя. Та деякі люди настілки закохані в свої ПК, що навіть готові з ними… одружитися.

Недавно один американець, мешканець штату Флорида на ім’я Кріс Севьер, вирішив одружитися з купленим недавно комп’ютером Apple. При цьому американця приваблює не лише зовнішній вигляд гаджета та його функціональні можливості – йому до душі й інший пікантний факт: його комп’ютер доверху нашпигований… порнографією.

Кріс Севьер серйозно підійшов до справи, заявивши про намір одружитися з комп’ютером прямо в суді (та й взагалі Кріс – людина серйозна, адже він є ветераном війни і сертифікованим адвокатом). Використовуючи професійні знання, чоловік вирішив обстояти своє кохання.

Чоловік розповів, що порівняно недавно він придбав комп'ютер Apple. На ньому стояли фільтри, що блокували порнографічні сайти, а в магазині його попередили, що перегляд порнографії викликає сильну залежність. Але Кріса це не злякало, і він частенько переглядав гарячі відео, і, в сукупності з певними маніпуляціями, отримував неабияке задоволення. З часом адвокат усвідомив, що секс з комп’ютером приносить йому куди більше задоволення, ніж любовні взаємини з реальними жінками. Більше того, Кріс зрозумів, що по вуха закохався у свій ПК. А якщо вже є таке палке кохання, то дорога сама стелиться до РАГСу. Ось лише недосконалі американські закони не врахували всю силу кохання, і з офіційною реєстрацією шлюбу виникли певні проблеми.

Насправді ж позиція Кріса має глибший підтекст – намір одружитися з ПК є своєрідним протестом проти узаконення одностатевих шлюбів, які добряче дратують колишнього ветерана.

«Якщо геї мають право одружуватися на об'єкті своїх сексуальних бажань, навіть якщо у них не вистачає для повноцінного шлюбу відповідних статевих органів, то чому мені не можна одружуватися на об'єкті моєї пристрасті в особі комп'ютера?», - запитав у суддів Кріс.

Втім, чим закінчиться все це, невідомо. Але в Інтернеті розгорілися запеклі суперечки з приводу вчинку колишнього ветерана. Одні користувачі захоплюються сміливістю вчинку адвоката, інших же вганяє в лють його протест проти одностатевих шлюбів.

А все почалося ось як. При спробі набрати в адресному рядку браузера Safari назву соціальної мережі Facebook, американець припустився помилки і потрапив на… порносайт. Ретельно вивчаючи його вміст, він незчувся, як став Інтернет-залежним. Власне, ця залежність і зруйнувала його реальний шлюб, адже пишногруді порно-зірки виглядали в його очах куди привабливішими, ніж власна дружина.

Джерело: http://www.mk.ru/

Інші новини розділу