Apple обмінюватиме старі iPhone на нові Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2014 15:44 · Розділ: Нові технології

В бажанні збільшити свої доходи компанії вдаються до найрізноманітніших маркетингових ходів, які на перший погляд можуть виявитися збитковими для самих виробників. Насправді ж кожен такий хід має глибокий і добре продуманий підтекст, спрямований на збільшення продажів і доходів. Який саме, залишається лише гадати. Це може бути і банальна реклама, і бажання спродати не надто вдалу продукцію.

Якими ж мотивами керується компанія Apple, що цими днями планує організувати досить незвичну акцію, невідомо. Але у пресі з’явилася інформація, ніби кожен користувач старіших версій iPhone з невеликою доплатою зможе замінити свій пристрій на останні новинки компанії.

Повідомляється, що акція розпочнеться завтра, восьмого травня, у фірмових магазинах компанії Apple Store. Триватиме вона протягом одного дня, і в рамках заходу кожен власник старої моделі iPhone зможе обміняти свій пристрій на iPhone 5s та iPhone 5c.

Акція проводитиметься з ініціативи віце-президента Apple з питань роздрібної торгівлі Анджели Арендс. Донедавна вона працювала в Burberry, та їй більш привабливим видалося співробітництво з Apple. Фактично, оригінальна акція стала її першим кроком на посаді віце-президента компанії.

Чутка про акцію одразу ж обросла домислами та припущеннями. Одні вважають, що у такий спосіб Apple вирішила створити ажіотаж та черги в своїх магазинах, розбурхавши притихлий інтерес до своїх продуктів - і це напередодні виходу нової версії смартфону. Інші ж переконані, що за допомогою акції компанія намагається якомога швидше розпродати запаси поточних моделей iPhone, щоб зняти їх з виробництва і підготувати споживача до виходу оновленої моделі пристрою зі збільшеним дисплеєм.

Повідомлення про можливість обміну старого смартфону на новий власники iPhone отримуватимуть на електронну пошту.

В принципі, акція з обміну старих смартфонів на нові планувалася керівництвом компанії вже досить давно. В Інтернеті ще в минулому році час від часу проскакували новини, ніби ось-ось Apple втілить свій проект в життя. Користувачам довелося чекати маже рік, та все ж вони, очевидно, отримають таку можливість.

Зацікавлення викликає те, як проходитиме акція. Навряд чи старий несправний iPhone можна буде обміняти на новесенький. Втім, у компанії не уточняють, як перевірятимуть старі пристрої та й чи перевірятимуть їх узагалі.

Джерело: http://www.hpc.ru/news/42602

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.