Безробітним новозеландцям платитимуть гроші за переїзд у зруйноване місто Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2014 15:17 · Розділ: Економіка

Фото з ru.tsn.ua
Фото з ru.tsn.ua

Населення мегаполісів продовжує зростати, і з’являється гостра необхідність у розширенні меж цих мегаполісів. Саме тому на передній план висувається будівництво – це і нові робочі місця, і створення житла та будівництво інших споруд, покликаних забезпечити потреби зростаючого населення великих міст. А для багатьох будівництво – це ще й вельми прибутковий бізнес, не позбавлений, однак, багатьох нюансів та труднощів.

Якщо хтось гадає, що нема нічого простішого, ніж організувати власну будівельну компанію, набрати штат працівників і розпочати будівництво, примноживши свої статки в декілька разів, то він глибоко помиляється: як і будь-який бізнес, будівельна справа вимагає в першу чергу знання і слідування законам, і часто саме незнання законодавчої бази може зіграти злий жарт з початківцями.

Серед обов’язкових законодавчих мір, для прикладу, є вступ в СРО по будівництву та проектуванню. Цей закон діє на території РФ, і викликає паніку не лише в бізнесменів-початківців, а й у керівників досить просунутих і розкручених будівельних компаній. Причина тому – знову-таки, незнання багатьох нюансів, паперова тяганина, витрачений час та нерви і ще багато не надто приємних дрібниць, яких можна було б уникнути, скориставшись послугами сайту http://rus-sert.ru/sro-proektnoe - досвідчені спеціалісти сертифікаційного центру «Альянс» пропонують підприємцям підтримку при вступі в СРО, і все проходить швидко та без проблем. Вступ в СРО відкриває чимало переваг, і ви без проблем отримуватимете дозволи на забудову, зміни проектів тощо.

Не варто думати, що серед будівельних компаній ваш бізнес так і бовтатиметься на дні – при правильному підході та відповідних фінансових вливаннях він принесе немалий дохід. Особливо якщо до справи підійти креативно.

Власне, неабияку винахідливість у справі будівництва виявив уряд Нової Зеландії – не для власного збагачення, а для відновлення зруйнованих землетрусом територій. Щоб якось заохотити місцеве населення відновити зруйноване в результаті нищівного землетрусу в 20011 році місто Крайстчерч, новозеландський уряд вдався до оригінального методу.

Ситуація в Крайстчерчі залишає бажати кращого. Нищівний землетрус, що зруйнував друге за величиною місто країни, наніс чималих збитків, знищивши більшість міських будівель. І відновлення йде дуже повільними темпами. Тим не менше, місто готове представити новозеландцям цілу купу робочих місць, зокрема на будівництві. Та все ж у багатьох мешканців Нової Зеландії просто-на-просто не вистачає грошей на переїзд.

З цієї причин влада країни вирішила виділити кошти на проведення досить незвичної кампанії: безробітним новозеландцям платитимуть суму в дві з половиною тисячі доларів, щоб вони могли переїхати в зруйноване місто, винайняти там житло, придбати робочий інструмент і взятися за відбудову міста.

Акція уряду обмежена – розрахована вона не більше як на тисячу осіб. Взяти в ній учать можуть всі без винятку особи, та все ж перевагу віддаватимуть молоді у віці вісімнадцяти-двадцяти чотирьох років.

Щоб отримати грошову допомогу, учасники акції повинні знайти роботу хоча б на тридцять годин на тиждень. Мінімальна тривалість робочих контрактів – три місяці – лише в такому випадку можна отримати заповітні долари.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.