Молоді Іспанії видаватимуть "духовну їжу" за талонами Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2014 23:18 · Розділ: Культура

Те, що культурний рівень молоді знизився після появи комп’ютерів та практично необмеженого доступу в Інтернет, сьогодні турбує багатьох. Й активісти, соціологи та навіть урядові представники намагаються вжити заходів, що допомогли б вирішити цю ситуацію.

Нещодавно, для прикладу, уряд Естремадури, однієї з автономних провінцій Іспанії, вирішив хоч якось долучити молодь до духовного та культурного життя. Для цього винахідливі представники влади вирішили зіграти на почутті, притаманному багатьом з нас – на любові до «халяви». І, як сподівається влада провінції, на цю наживку повинна клюнути молодь області.

Так, згідно з розпорядженням місцевого уряду, всі громадяни автономії у віці від вісімнадцяти до тридцяти років, які є володарями спеціальної Європейської молодіжної карти (EYCA), що дає право на отримання різноманітних бонусів та знижок в різних сферах нашого повсякденного існування, отримають ще одну пільгу – тридцять два євро у подарунок.

Щоправда, гроші готівкою ніхто мешканцям провінції не видаватиме – на руки вони отримають спеціальні талони. Для цього доведеться прийти до філії Інституту молоді (Instituto de la Juventud), розташованої у своєму муніципалітеті, співробітники якої видаватимуть власникам карток, що попадають в зазначену вікову категорію, спеціальні талони. Всього одна особа зможе отримати вісім таких талонів по чотири євро кожен.

Втім, ці гроші ви не зможете витратити ні на купівлю одягу, ні на пиво з друзями в місцевому барі – вони призначені для підняття духовного рівня місцевої молоді. Тому талони можна буде обміняти на книги чи DVD-диски, квитки в кіно. Талонами можна буде розрахуватися й якщо вам заманеться сходити в театр або на мюзикл, відвідати оперу чи якусь мистецьку виставку. Також на ці гроші можна буде придбати пресу – як в електронному, так і в паперовому варіантах.

Акція триватиме до тридцятого листопада. Щоправда, реалізувати свій талон можна буде лише в «афілійованих», що беруть участь у проекті.

Організатори проекту розповіли, що всього на акцію уряд виділив біля 384 000 євро. Проект має на меті зробити мистецтво і просвітництво більш доступним для дванадцяти тисяч мешканців автономії.

Цей бонус можна отримати всього раз, і передавати талон іншим право не надається - очевидно, щоб уникнути спекуляцій та перепродажу талонів за реальні гроші.

Джерело: http://www.newsru.com/cinema/30apr2014/spain_culture.html

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?