Брітні Спірс зламала носа своїй танцівниці і навіть не зупинила репетицію Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2014 18:44 · Розділ: Музика

Цими днями в центрі уваги опинилася знаменита американська поп-виконавиця Брітні Спірс. Та не подумайте, зовсім не через вдалий концерт чи новий хіт, як і годиться співачці, а через черговий судовий процес. Цього разу на Брітні подала до суду її танцівниця, якій Спірс зламала носа.

Втім, танцівниця Дон Ноель (Dawn Noel) розлютилася не через те, що їй, власне, зламали носа, а через відмову від компенсації витрат на лікування. Власне, це й стало причиною звернення до суду.

Інцидент стався під час підготовки до зйомок музичного кліпу Брітні. На одній з репетицій зірка настільки увійшла в роль, що, розмахуючи руками, випадково вдарила танцівницю, переламавши їй носа. Можна лише уявити, настілки інтенсивно розмахувала знаменитість верхніми кінцівками, адже, за словами потерпілої, хрускіт кісток був настільки сильним, що його почули всі присутні на репетиції!

Побачивши, що накоїла, Брітні вибачилася перед дівчиною і… продовжила репетицію. Так, ніби нічого не сталося. Продовжила репетицію і танцівниця Дон Ноель

Лише через півтори години дівчина звернулася за медичною допомогою. Медики діагностували у неї перелом носової перегородки.

Представники Брітні Спірс пообіцяли оплатити витрати, пов'язані з майбутньою операцією. Та через кілька місяців Дон отримала відмову у відшкодуванні збитку. В результаті співачка постане перед вищим судом Лос-Анджелеса.

Зауважимо, що американська виконавиця Брітні Спірс, очевидно, полюбляє судові процеси. Хоча, ймовірніше за все, більшості з них не було б, якби не охочі нажитися за рахунок імені знаменитості.

Тим не менше, в 2011 компанія, що займається просуванням парфумів, звинуватила Брітні в шахрайстві загальною сумою в десять мільйонів доларів. Рік по тому колишній охоронець зірки Фернандо Флорес звинуватив Брітні у сексуальних домаганнях. Але згодом він заяву забрав, і конфлікт вдалося вирішити мирним способом.

Брітні Спірс на обкладинці знаменитого журналу Rolling Stone, 1999 р.
Брітні Спірс на обкладинці знаменитого журналу Rolling Stone, 1999 р.

Ще раніше, у 2007 році, суд врешті-решт розлучив Брітні Спірс і Кевіна Федерлайна. Чоловік зірки відсудив у неї тринадцять мільйонів доларів, а також право на спільне виховання дітей.

Ще суд постановив, що саме Брітні повинна оплатити судові витрати у розмірі трьохсот сімдесяти п'яти тисяч доларів.

Джерело: lenta.ru

Інші новини розділу