7 речей, які варто зробити у п'ятницю, щоб понеділок пройшов чудово Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2014 16:20 · Розділ: Життя

До п’ятниці ще три дні, не рахуючи сьогоднішнього, а дехто вже з нетерпінням чекає закінчення робочого тижня. Справді, на вулиці сонячно, і є куди більше бажання майнути кудись на природу, аніж сидіти цілісінький день в офісі, виконуючи марудну роботу… Втім, розслаблятися ще рано: сьогодні тільки вівторок.

Але ось п’ятницю можна і справді вважати безглуздим днем. Чому? Та тому, що мозок багатьох просто відмовляється працювати в п’ятницю. Ми вже в передчутті вихідних, а тут ще до роботи змушують! Та ніколи!

Та все ж не варто витрачати п’ятницю на безглузде і беззмістовне очікування робочого тижня – повірте, в цей день ви можете зробити багато корисних справ, від яких і понеділок стане не таким уже й важким.

Кевін Даум, оглядач журналу Inc.com, пропонує зробити сім речей, які допоможуть розпочати наступний тиждень безтурботно та легко.

1. Спробуйте налагодити багатообіцяючі контакти. Наприклад, напишіть перспективним клієнтам, зателефонуйте людям, що можуть вас чогось навчити. Так вам і на роботу захочеться бігти – раптом хтось відписав, і потенційним компаньйонам дасте час подумати і спланувати зустріч.

Фото взято з сайту www.cat-tube.ru
Фото взято з сайту www.cat-tube.ru

2. Сплануйте у п’ятницю весь наступний тиждень. Не полінуйтеся і встановіть сигнали на комп'ютері чи смартфоні. Враховуйте всі наради. Намагайтеся максимально деталізувати свій план, виділяючи на кожне заняття певні години. В результаті ви наступного тижня не забудете про якусь важливу справу, через що вихідні пройдуть спокійно і без тривоги.

3. Спробуйте в п’ятницю закінчити один з поточних проектів – на понеділок вам залишиться менше роботи.

4. В п’ятницю ви маєте повне право присвятити трохи часу собі. Помисліть над тим, які звички могли б стати для вас корисними та що на шляху до досягнення успіху стоїть вам на заваді. Напишіть на листку, які негативні звички ви хотіли б замінити позитивними, і тримайте список на виду – з ПОНЕДІЛКА.

5. Подумайте над тим, чи задоволені ви своєю кар’єрою? Що ви робите, щоб досягти своєї мрії? Може, ви зрозумієте, що пора обирати іншу стратегію чи, для прикладу, змінити роботу…

6. Підготуйте собі сюрприз – заховайте в шухляді столу шоколадку чи іншу милу дрібничку, яка зможе вас потішити, коли настануть сірі будні.

7. Подумайте, хто з колег вам цього тижня допомагав найбільше, та підготуйте сюрприз і йому. Нехай це буде невеликий знак вдячності у вигляді квітів чи відкритки, але ви зробите приємне і колезі, і самому собі, а понеділок видаватиметься не таким уже й нудотним.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.