Вивішений у вузі плакат проти шахрайства став найкращою шпаргалкою Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2014 22:39 · Розділ: Освіта

Курйозні випадки в нашому житті – не рідкість, при чому трапляються вони з усіма і всюди. Ось лише далеко не всі настільки уважні, щоб помічати, скільки смішного і кумедного відкриває нам світ.

Кумедний випадок стався нещодавно в одному з вузів Великобританії – студенти Плімутського університету (Plymouth University) продемонстрували свій неймовірний цинізм, що добряче повеселив як керівництво навчального закладу, так і самих студентів.

Напередодні іспитів керівництво університету видало розпорядження вивісити на стінах навчального закладу плакати, які б закликали до відмови від шахрайства. Підтекст плакату мав на увазі в тім числі і шахрайство – воно ж списування – на екзамені. Але дирекція Плімутського університету навіть не підозрювала, що саме вони, ці плакати, стануть прекрасною шпаргалкою для учнів.

Напередодні іспитів керівництво Плімутського університету вирішило нагадати студентам про заборону на використання шпаргалок і гаджетів. В результаті на стінах аудиторій з’явилися плакати, на яких було зображено перекреслений смартфон і долоню, на якій нерозбірливим почерком була написана шпаргалка.

Плакат закликав відмовитися від списування (фото з сайту http://fedpost.ru/l)
Плакат закликав відмовитися від списування (фото з сайту http://fedpost.ru/l)

Нерозбірливим чи розбірливим, але математичні формули студенті зуміли-таки розібрати. Тим більше, що в роки навчання більшість студентів на якийсь час стають медиками – принаймні у плані розшифровки нерозбірливих літер.

В результаті плакати із закликом «Ні шахрайству» являють собою відмінну шпаргалку, якою просто гріх не скористатися на іспиті з математики. А оскільки студенти Плімутського університету в пеклі горіти не хочуть, то й грішити вони не наважилися, і частенько зиркали на яскраві і промовисті постери.

Невідомо, скільки б студентів могли ще скористатися допомогою «офіційної» шпаргалки, якщо б не повідомлення, що з’явилося на сторінках соціального новинного сайту Reddit: один з користувачів завантажив знімки плакатів крупним планом і розповів, як студенти списують на екзаменах.

Як свідчать записи в соцмережах, не одному студенту формули врятували життя. Принаймні, життя студентське.

Коли керівництво закладу зрозуміло, як промахнулося, вийшло розпорядження прибрати плакати. Втім, свій промах дирекція визнавати відмовилася, зауваживши, що дрібний нерозбірливий почерк навряд чи міг розібрати хтось із студентів.

Джерело: http://fedpost.ru/l

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.