У Британії видали книгу найбезглуздіших онлайн-коментарів Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2014 20:23 · Розділ: Культура

Всі ми час від часу бовкаємо дурниці (фото з сайту 105.ucoz.ua)
Всі ми час від часу бовкаємо дурниці (фото з сайту 105.ucoz.ua)

Часом зайдеш на якийсь сайт чи форум, почитаєш коментарі та запитання, і диву даєшся: чи то вже люди зовсім здуріли, чи це у них жарти такі, чи, може, пишуть вони на замовлення – погодьтеся, і натяку на здоровий глузд в деяких коментарях немає.

Можливо, комусь забракло слів висловити власну думку, а може, хтось і справді вирізняється особливим дивацтвом, в результаті чого на світ з’являються неповторні перли. Власне, зібрати їх разом вирішили британські видавці, що недавно випустили в світ книгу найбільш безглуздих коментарів, опублікованих на сторінках всесвітньої павутини.

Збірник отримав назву «Wow I'm A Genius, The Stupidest Things Ever Said Online», що можна перекласти як «Ух ти, я геній або Найбезглуздіші речі, коли-небудь сказані в Мережі».

В принципі, як твердять видавці, збірку варто почитати кожному. Адже всі ми час від часу видаємо дурниці, можливо, самі того не помічаючи. Цілком ймовірно, не помічали б наших проколів й інші, і сказана вами нісенітниця так би й канула в небуття, але з появою соціальних мереж ситуація кардинально змінилася: наше спілкування фіксується в друкованому вигляді, стає доступним для всіх, і найбільш «видатні» думки не можуть залишитися непоміченими. Власне, найбільш безглузді висловлювання й увійшли до книги.

Книга побачила світ завдяки шотландському виданню Constable & Robinson. Книга має дві частини, а всі кумедні висловлювання поділені в ній на кілька розділів - коментарі про тварин, кінематограф, міжнародні відносини, висловлювання, що стосуються науки та інших сфер нашої повсякденної діяльності тощо.

Серед найбільш кумедних записів можна знайти наступні запитання. Приміром, одного користувача чи, може, користувачку Мережі зацікавило, чи можна пошкодити очі, якщо дивитися на Сонце, а комусь закортіло дізнатися, у який спосіб можна перевірити, чи використовували у фільмі справжніх динозаврів. Ще допитливі уми цікавляться, чи існували на світі тварини, які ведуть нічний спосіб життя, до появи вуличного освітлення…

На даний момент книга продається тільки на території Британії. Її вартість склала десять доларів. Поки що невідомо, чи планують у видавництві перекладати книгу іноземною, щоб розширити територію продажів за рахунок інших країн.

Джерело: http://podrobnosti.ua/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?