Реферати будут перевірятись на плагіат Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.05.2014 17:27 · Розділ: Освіта

На студентів вищих навчальних закладів Російської Федерації вже цього року може очікувати неприємна несподіванка.

Про це повідомило джерело, близьке до Рособрнадзор. Планується масова закрита перевірка дипломних і курсових робіт та рефератів студентів на предмет плагіату. Передбачається, що його буде здійснювати автоматизована система, але оцінка змісту матеріалу все ж таки залишається за кафедрами. За ними залишається також право розпоряджатися і майбутньою долею недбайливих студентів, викритих у скоєному.

Не секрет, що часто в таких роботах присутні переписані цілі абзаци, а то і глави, без надіслання на джерело. Виною тому, задавнена книжкова база вузівських бібліотек, з яких не особливо почерпнеш щось нове.

Експерти читають, що такий « витік » інформації про раптову перевірку зроблено спеціально, щоб дати можливість, як самим ВУЗам, так і самим студентам змінити сформовану практику, щоб не ставити їх у незручне становище перед літньою сесією.

Тим більше, що фахівці Міносвіти не вважають за потрібне за результатами такої перевірки відразу ж закривати ВНЗ, хоча в наступні роки таке цілком можливо. Передбачається, що вищим навчальних закладам щоб уникнути неприємностей в подальшому доведеться самим ввести подібні автоматичні системи перевірки.

Дозволити раптово виниклу проблему студентам і викладачам допоможе і Інтернет, але не в якості джерела для скачування матеріалу. Тепер багато компанії відкрито представляють свої дані в мережі, що значно розширює інформаційну базу.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.