5 кращих іноземних ділових блогів Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2014 16:00 · Розділ: Економіка

Авторські блоги сьогодні користуються популярністю у користувачів Інтернету. Це й не дивно, адже вони стали прекрасним майданчиком, на якому успішні люди можуть ділитися своїм досвідом та власними роздумами з приводу тієї чи іншої ситуації або явища, в той час як авторам вони приносять немалий дохід.

Окремої уваги заслуговують ділові блоги, адже вони дозволяють бізнесменам уникнути багатьох помилок, а новачкам правильно обрати стратегію ведення бізнесу.

Звісно, є й сайти, які пропонують чимало цікавої інформації. Наприклад, багато цынного міститься на сайті roboforex eu broker, який дозволяє збагатитися досвідом як трейдерам-початківцям, так і тим, хто працює на ринку Форекс уже роками. Та сьогодні мова піде про авторські ділові блоги. Зокрема, про іноземні.

1. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день вважається блог Сета. Він назбирав більше 358000 підписників у Twitter’і та 242 000 у Facebook. Автор блогу – Сет Годін, який написав дванадцять бестселерів, присвячених маркетингу. Він роздає поради, як наймати співробітників та які якості вважати пріоритетними.

Годін зачіпає й інші теми, які не стосуються ділового світу.

2. На другому місці в рейтингу популярності став блог Фріка Вермюлена, викладача стратегії та підприємництва в Лондонській школі бізнесу. Фрік є автором книги «Бізнес під прицілом», в якій розповідає, яким насправді є діловий світ зсередини. Веде свій блог Фрік досить довго, тим не менше, його записи актуальні й сьогодні.

3. Третім став блог Стіва Бланка, присвячений підприємництву і економії ресурсів. Блог налічує більше сотні тисяч підписників у Twitter’і. Стів Бланк є викладачем підприємництва у багатьох провідних бізнес-школах, а його теми піднімають актуальні проблеми бізнесу, технологій, освіти та економії ресурсів. Він активно вивчає особливості розвитку споживача, оскільки вважає, що лише так можна досягти успіху у справі бізнесу.

4. Брайан Соліс займається вивченням та аналізом взаємовпливів технологій, культури та бізнесу. Займається вивченням впливу соціальних медіа на розвиток бізнесу. Робить ставку на передові технології, аналізує припущення стосовно майбутнього.

5. Замикає п’ятірку найпопулярніших блогів ділового світу блог Ентоні Іаннаріно. Його основна тема – успіх у продажах. Він вважає, що людям потрібно помагати витрачати гроші на те, що їм дійсно необхідне. Автор намагається висвітлити всі нюанси стратегії продажів.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.