Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували Автор: Іра Мотрук · Опубліковано: 01.05.2014 15:54 · Розділ: Культура

Весна цього року стала для Донецька особливою. З 9 по 11 квітня в Донецькому Виставковому Центрі «ЕКСПОДОНБАС» відбулися два знакових заходи: Міжнародний форум муніципального розвитку і Міжнародна муніципальна виставка «МістоЕкспо2014». Вони покликані привернути увагу керівництва міст і містечок України до проблем розвитку сучасного міста, створити умови для ефективного діалогу між владою і бізнесом, а найголовніше – надати можливість для контактів, перемовин, презентацій та продажів. Сама виставка мала три тематичних блока, серед яких особливо привертала до себе увага щорічна виставка «Архітектура і Будівництво». Варто зазначити, що зазвичай в минулі роки будівельні виставки були рознесені в часі і проводились весною і восени. Цього року організатори вирішили відійти від усталеної традиції і провели їх у квітні. Це особливо важливо для будівельників, адже саме з настанням усталеного тепла починається активізація ділової активності, гостро постає питання вибору постачальників на весь наступний рік. Компания ВСВ-Групп на выставке "Архитектура и строительство" на власному стенді продемонструвала свою продукцію, яка зацікавила багатьох відвідувачів.


Вражає географія учасників виставки. Продемонструвати свою продукцію повважали за доцільне 116 компаній зі всіх регіонів України. Найбільш представницькою, звісно, була експозиція господарів заходу. Чи не всі підприємства Донецька, котрі виробляють ту чи іншу будівельну продукцію, мали свої стенди. Серед них вигідно відрізнялась пропозиція компанії ВСВ-Групп, про продукцію і послуги якої детальніше можна дізнатися на сайті фірми http://www.vsv-group.com.ua/. Також на площі майже півтори тисячі квадратних метрів успішно розмістилися експоненти з сусідніх Луганська, Дніпропетровська, Запоріжжя, столиці України і Криму, зі Львова та інших областей. За три дні роботи виставки її відвідали 4,5 тисячі осіб, тож багато хто зміг зав’язати нові перспективні контакты.

Серед новинок, якими була багата виставка «Архітектура і Будівництво», особливо відзначають конкурс молодих дизайнерів «Design Expo». Його родзинкою можна вважати те, що, хоч тут організаторами і були виставковий центр «ЕКСПОДОНБАС» і Донбаська національна академія будівництва і архітектури, проте остаточне слово належало відвідувачам. Саме вони і винесли свій вердикт, а організаторам залишилось тільки нагородити переможців.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?