4 несподівані ідеї, що допомогли людям розбагатіти в умовах сучасної економіки Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2014 15:13 · Розділ: Економіка

Необмежена фантазія деяким людям заважає жити, а деяким приносить мільйони. Є чимало людей, які завдяки фантазії та діловому чуттю змогли розбагатіти.

При чому розбагатіти вже в умовах сучасної економіки, коли, здавалося б, новенького уже нічого не придумаєш.

Так, багато людей хотіли б розпочати власну справу, але не знають, з чого почати. Одні примудряються заробити на Форексі – щоправда, для цього потрібен досвід і терпіння, емоційна рівновага та неймовірна витримка, а такі якості є не у кожного. Розповісти, як заробити на міжнародному валютному ринку, вам може сайт forex contests: інформації, що є на сайті, цілком достатньо для того, щоб вникнути в такий досить неоднозначний світ Форексу та зрозуміти, яку тенденцію торгової діяльності обрати. Та все ж далеко не всіх це виходить з першого разу.

Якщо ж вам до вподоби ризиковані авантюри, вигадайте щось зовсім нове – повірте, це зробити можна, адже ж вдалася ця затія героям нашої статті.

1. Приміром, творці сервісу Celeb4aday.com вирішили пропонувати користувачам можливість найняти приватного папараці. Клієнти сервісу можуть на один день відчути себе зіркою або ж подарувати таку можливість друзям чи знайомим. Як не дивно, сервіс, що пропонує в оренду людей з фотокамерами, став досить популярним, а його власники зуміли заробити чималі гроші.

2. Досить оригінальний бізнес організував Хосе Муніца – він посперечався з товаришем на сто доларів, ніби зможе заробити на життя, торгуючи метеликами. Суперечку Хосе виграв, і тепер він є власником успішної фірми, що займається продажем і доставкою живих метеликів. У 2006 році дохід фірми склав один мільйон зелених, і ця сума з кожним роком зростає.

Гусяча поліція допомогла розбагатіти співробітнику одного гольф-клубу (фото з сайту http://mixstuff.ru/)
Гусяча поліція допомогла розбагатіти співробітнику одного гольф-клубу (фото з сайту http://mixstuff.ru/)

3. Досить винахідливою виявилася і німецька вчителька Айлін Греф. Будучи персонажем онлайн-гри Second Life, вчителька під псевдонімом Анші Чанг почала продавати віртуальну нерухомість. Їй вдалося заробити мільйони, забудовуючи віртуальні ділянки та продаючи Інтернет-користувачам розкішні віртуальні будівлі. Тепер Греф заробляє більше ста п’ятдесяти тисяч доларів на рік, нічого особливого не роблячи.

4. Провальною виглядала і затія Девіда Маркса, який свого часу працював у гольф-клубі. Серед його обов’язків – підтримка у чистоті поля для гри у гольф, тож чоловікові частенько доводилося зганяти з зелених ділянок гусей, які так і норовили залишити сліди своєї життєдіяльності на території, призначеній для гри. І тут Девіда відвідала геніальна ідея: організувати так звану «гусячу поліцію».

Поліція повинна була рятувати від навали гусей різні об’єкти – парки, поля для гольфу, різні приватні території. В якості поліцейських використовувалися спеціально навчені коллі, які відганяли птахів, не завдаючи їм ані найменшої шкоди.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.