9 незвичних способів "вбити" час Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2014 14:07 · Розділ: Розваги

Час – дивовижна штука: коли ви кудись поспішаєте, він летить скоріше світла; та коли ви в очікуванні чогось, він тягнеться дуже й дуже повільно. Настільки, що часом люди вдаються до дуже неймовірних способів, щоб «вбити час». Про найбільш незвичні з них і поговоримо.

1. Якщо вам нічим зайнятися, а нудне очікування навіває депресивні думки, спробуйте протягом кількох хвилин дуже швидко моргати. Тоді заплющте очі і насолоджуйтеся світловим шоу, яке відкриється вашому погляду. П’ять «вбитих» хвилин вам гарантовано.

2. Перевірте, скільки часу ви можете тримати певну ноту. Є умільці, які витримують біля двадцяти хвилин.

3. Перевірте, якими таємними властивостями володіють ваші мізки. Для цього максимально сконцентруйтеся, і подумки скомандуйте якійсь особі зробити те, що ви хочете: приміром, взяти до рук ручку чи випити чашечку кави. Можливо, ви і справді можете керувати людьми?...

4. Можете уявити, ніби ви робот. Робити це краще удома, а то оточуючих може здивувати ваша винахідливість. Для цього «відроботизуйте» свої рухи, зробіть їх не плавними, а різкими та механічними.

5. Почухайтесь. Навіть якщо у вас нічого не свербить, одне почухування докорінно змінить ситуацію: свербітиме все тіло. А вже тоді чухання приноситиме справжнє задоволення.

6. Спробуйте оцінити перехожих. Досить цікавий спосіб, адже ви можете помітити чимало несподіваних дрібниць. Оцінювання проводьте за шкалою від одного до десяти балів. Виберіть якості, за якими проводитимете оцінювання.

7. Не до вподоби всі ці способи? Спробуйте повторювати якесь одне слово до тих пір, поки воно не втратить будь-який сенс. Це щось на зразок медитацій чи мантр, тому ви не лише «вб’єте» час, але й зможете очиститися від негативних думок.

8. Перевірте, чи ви, бува, не екстрасенс. На кількох листках однакових розмірів намалюйте різні фігурки – для прикладу, круг, квадрат та трикутник, переверніть їх іншим боком, перемішайте, а тоді спробуйте відгадати, що зображено на кожному аркуші. Накривайте листки долонею і спробуйте відчути ауру, випромінювану кожною фігурою.

9. Якщо всі ці способи «вбити» час видаються вам дурнуватими й безглуздими, спробуйте зайнятися справами корисними: наприклад, зіграйте в гру BATAL.SU – ця классическая онлайн стратегия с захватом земель розвиває логічне мислення та стратегічні навики, змушує думати і дозволяє відволіктися від справ буденних.

Не любите комп’ютерні ігри? – зробіть зарядку, пробіжіться туди-суди або зателефонуйте комусь, кому давно не телефонували.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.