Американці створять найбільш хижий автомобіль у світі Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2014 17:53 · Розділ: Авто-мото

З того часу, коли вулицями міста у 1885 році прокотився трьохколісник Карла Бенца, що справедливо вважається першим у світі автомобілем, пройшло більше століття, й автомобільна промисловість давно вийшла на новий рівень. Сам Карл Бенц навіть подумати не міг, що всього через одне і чверть століття вулицями мегаполісів колеситимуть мільйони машин, набагато досконаліших, ніж його власний винахід.

Справді, виробники сучасних автомобілів щоразу пропонують автомобілістам новинки, при чому в таких кількостях, що аж очі розбігаються. Зі звичайних автомобілів всередині минулого століття сучасні машини перетворилися в автономні комп’ютерні системи, здатні вгадувати найменші наміри водія-користувача.

А незабаром світовий автопарк поповниться ще одним унікальним авто, яке стане називатися найбільш хижою машиною світу.

Машину-хижака планує випустити компанія Trion Supercars – відносно молода корпорація на ринку автомобілів. Передбачається, що новий автомобіль стане не лише найбільш потужним, але й найбільш швидкісним серед тих, які до цього часу їздили дорогами нашої планети.

Потужність двигуна гіперкара складе дві тисячі кінських сил, і в автомобілі застосовуватиметься так звана «система хижака», яку до сьогодні не використовував ще жоден виробник автомобілів.

Втім, виходу новинки доведеться добряче підіждати: поки що у компанії Trion Supercars є лише комп'ютерні ескізи майбутнього хижака, що отримає назву Nemesis. Тим не менше, представники компанії розповіли, що їхній хижак з легкістю обганятиме Bugatti Veyron і буде потужнішим, ніж Koenigsegg One.

Nemesis обладнають V-подібню вісімкою з подвійним турбонаддувом, що й дозволить досягти показника потужності у дві тисячі кінських сил. Роботизована восьмиступенева коробка передач дозолить максимально точно регулювати швидкість на дорозі, а до сотні кілометрів автомобіль зможе розігнатися всього за 2.8 секунди. Автомобіль розвиватиме швидкість в п’ять сотень кілометрів на годину.

Щоб така швидкість стала можливою, розробники вирішили максимально полегшити свій гіперкар. Тому кузов планують виготовляти з найсучасніших матеріалів – легких сплавів та вуглепластику. Активні елементи автомобіля покращуватимуть аеродинаміку.

Цікавою новинкою в автомобілі стане «режим хижака». Активувавши його, водій змусить машину змінити налаштування підвіски і коробки й підсвітку салону, а вихлоп почне звучати по-іншому.

Джерело: http://evonews.org/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.