В німецькому вузі студентів вчитимуть їздити на велосипеді Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2014 15:14 · Розділ: Освіта

Як ви гадаєте, без чого не обійтися сучасному студентові? Зошити, підручники, конспекти – традиційний набір для тих, хто вступив у лави студентів вищого начального закладу. Та все ж навіть без цих речей винахідливий студент може обійтися.

Хтось скаже, що не обійтися студентові без наполегливості й старанності в навчанні? Можливо, але історії відомі випадки, коли навіть з найбільш ледачих студентів виростали генії…

Ще комусь може видатися (це стосується в першу чергу тих, хто вважає, що сьогодні без хабаря нікуди), що студентові не обійтися без грошей…

Та все це аж ніяк не стосується німецьких студентів, які не уявляють свого життя без велосипедів. Принаймні, студентів Геттінгенського університету, які пересуваються по території студентського містечка за допомогою свого двоколісного друга. І горе тим, хто на велосипеді їздити не вміє!!!

Втім, керівництво навчального закладу вирішило піти назустріч таким студентам і організувало цілий навчальний курс, присвячений їзді на велосипеді. Для цього університет навіть уклав угоду з місцевим велосипедним клубом Bicycle Club, тож тепер всі охочі можуть взяти велосипед на прокат, поступово навчитися зберігати рівновагу та врешті-решт оволодіти правилами німецького дорожнього руху.

Геттінгенські студенти не уявляють себе без велосипедів
Геттінгенські студенти не уявляють себе без велосипедів

За словами Патріка Лажуа, співробітника робочої групи «Міжнародної студентської служби», поштовхом до відкриття курсів з їзди на велосипеді став один випадок. Трохи раніше до Геттінгена приїхав один студент з Китаю. Місцеві студенти запросили його прогулятися містом, і все мало вийти дуже весело. Але новоспечені друзі китайця не врахували того факту, що хлопець зовсім не вміє триматися у велосипедному сідлі. Щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому, керівництво університету вирішило надати всім студентам можливість навчитися їздити на велосипеді, тим більше, що саме цей вид транспорту є найпопулярнішим серед студентів Геттінгену.

За словами Лажуа, навчитися їздити на велосипеді у двадцять років набагато складніше, ніж дитиною, та все ж можливо, і тепер студенти з інших країн, що приїжджають за обміном з Китаю, Індії, Нігерії, Румунії, Бангладешу, зможуть навчитися керувати цим нескладним на перший погляд двохколісним видом транспорту.

Можливо, в недалекому майбутньому при Геттінгенському університеті з’являться інші курси, що боротимуться з іншими проблемами студентів. Приміром, навчатимуть їх плавати.

Джерело: news.rambler.ru

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.