У США запатентували сухий алкоголь Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2014 23:09 · Розділ: Життя

Фото взято з сайту news.rambler.ru
Фото взято з сайту news.rambler.ru

Виробники алкогольних напоїв намагаються всіляко урізноманітнити свою продукцію. В результаті на світ з’являються дивні продукти, у потрібності яких можна засумніватися.

Трохи раніше ринок спиртних напоїв поповнився пивом, яке можна намазувати на хліб, а тепер намащувати на хліб можна буде ще й «Маргариту»: у США запатентували так званий «сухий алкоголь», який можна буде не лише пити, але й присмачувати ним будь-яку страву.

Всього було запатентовано сім видів порошкоподібного спиртного, яке отримало назву Palcohol («powdered alcohol», що перекладається як «алкоголь у порошку). За даними The Independent, палкоголь повинен з'явиться в магазинах США вже восени цього року.

Спосіб приготування спиртного напою досить простий – до порошку слід додати відповідну порцію води, і за лічені секунди ви зможете насолоджуватися улюбленим напоєм.

Технологія виробництва сухого алкоголю зберігається в таємниці. Його творцем є американець Марк Філіпс, який справедливо вирішив, що таємницю свого «винаходу» розголошувати не варто: «Якщо ми тобі розкажемо, нам доведеться тебе застрелити», - говорить він. За словами розробника, створений ним сухий алкоголь суттєво відрізнятиметься від аналогів, що пропонуються сьогодні на ринках Німеччини, Нідерландів та Японії.

Філіпс пояснив, що його продукт можна буде навіть додавати до страв, в результаті чого вони отримуватимуть «нове і несподіване звучання». Однак при дозуванні порошку слід бути обережним, адже ефект від вживання порошкоподібної суміші аналогічний тому, який спостерігається після вживання звичайних алкогольних напоїв в традиційному рідкому стані.

Повідомляється, що палкоголь продаватимуть у відділах зі звичайним алкоголем. Щоправда, коштуватиме він дешевше, ніж традиційні напої, та й на вечірку, якщо у вас нема коштів, щоб купити алкоголь в барі, палкоголь можна буде пронести непомітно, йдеться у рекламі.

Справа в тому, що коктейлі та елітні спиртні напої, до яких належить ром та віскі, коштують у розважальних закладах США досить дорого: за одну порцію тут можна викласти від десяти до двадцяти доларів. Палкоголь і справді дозволить суттєво заощаджувати.

Але ось вдихати алкогольний порошок, як це роблять з кокаїном чи іншими наркотиками, виробник не рекомендує.

Серед коктейлів, які можна буде приготувати з порошку, є "Маргарита", "Мохіто" і "Космополітен".

Джерело: http://polit.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.