Відомий пивовар поділився секретом стійкості до алкоголю Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2014 15:48 · Розділ: Життя

На одній з вечірок, де алкоголь ллється ріками, журналісти звернули увагу на Джима Коча, відомого пивовара, співзасновника знаменитої компанії Boston Beer Company: чоловік вразив оточуючих неймовірною стійкістю до алкоголю. Так, коли інші знаменитості, пропустивши келих-другий, починали втрачати самоконтроль, ставали веселими та безтурботними, Джим продовжував залишатися незворушним. І це при тому, що він охоче підтримував компанію, не відмовляючись ні від пива, ні від міцніших напоїв.

Журналісти популярного видання Esquire вирішили поцікавитися, в чому неймовірний секрет стійкості Джима, і він охоче розкрив свою таємницю.

Джим Коч їсть сухі дріжджі (фото з сайту http://www.runyweb.com/)
Джим Коч їсть сухі дріжджі (фото з сайту http://www.runyweb.com/)

Виявляється, перед пишним застіллям Коч з’їдає ложку сухих дріжджів. Справа в тому, що ця речовина містить фермент алкогольдегідрогеназ, який нейтралізує невеликі дози алкоголю. Таким чином, алкоголь, що потрапляє в організм, розщеплюється ще до того, як потрапляє до головного мозку, і, як результат, викличе сп’яніння.

Дріжджів з’їсти треба небагато – однієї чайної ложечки буде достатньо. А оскільки вони не надто приємні на смак, Джим Коч змішує дріжджі з йогуртом – так їхній специфічний смак стає менш помітним.

Втім, знаменитий пивовар підкреслює: ложечка дріжджів не є стовідсотковим способом уникнути сп’яніння: якщо вживати кінські дози алкоголю, то до кінця вечірки в голові хоч-не-хоч запаморочиться. Втім, набагато менше, ніж без дріжджів, а якщо регулювати кількість спиртних напоїв, то можна зберегти абсолютну тверезість.

До речі, плюсом методики Джима Коча є і те, що сухі дріжджі суттєво зменшують і симптоми похмілля.

В принципі, способів знизити токсичність алкоголю існує чимало, та біда в тім, що більшість з них ефективні в якості попереджувальних засобів. Тому про те, щоб зранку не боліла голова, варто подбати ще до початку вечірки. Для цього, наприклад, можна випити кілька ложок олії, яка створить оболонку, що перешкоджатиме всмоктуванню алкоголю. Але такий спосіб є досить небезпечним: під впливом великих доз оболонка руйнується, і твереза на перший погляд людина може несподівано для себе і оточуючих сп’яніти і втратити контроль.

Ще один спосіб – випити кілька таблеток «Алькаприму» ще до початку застілля – препарат нейтралізуватиме токсини, що потраплятимуть до організму, під час всієї вечірки. Аналогічнго ефекту допоможе досягти «Мезим».

Та все ж кращим засобом є помірність.

Джерело: http://www.runyweb.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.