92-літньому пенсіонеру не продали горілки - він не зміг підтвердити своє повноліття Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2014 13:04 · Розділ: Події у світі

До підліткового алкоголізму в цивілізованих країнах світу ставляться дуже суворо. Уряди більшості країн приймають закони, що обмежують права неповнолітніх на купівлю алкоголю. Панацеєю ці заходи не назвеш, адже далеко не всі продавці добросовісно ставляться до законодавчих приписів, та й тинейджери спроможні на всілякі витівки, що допомагають обманути продавця, та все ж хоч якісь обмеження існують. І з кожним роком навіть у нашій країні все суворіше ставляться до осіб, що молодо виглядають та позирають на прилавки з алкоголем. Багатьом навіть доводиться носити з собою паспорт, щоб довести своє повноліття.

Деякі продавці алкоголю настільки ревно дотримуються закону, що їхні дії виглядають кумедними: для прикладу, недавно у Британії дев’яностодворічному ветерану не продали горілки через те, що він не зміг документально підтвердити своє повноліття.

Тоні Болл (Tony Ball), нехай і виглядає молодшим за своїх ровесників, зовсім не скидається на вісімнадцятирічного юнака.

Втім, продавці лондонського супермаркету Tesco думають по-іншому: цими днями вони відмовилися продати старому дві пляшки горілки – той не зміг довести, що є повнолітнім.

Вирушаючи в магазин, 92-річний Тоні Болл навіть на мить не замислився, що, може бути, йому знадобиться посвідчення особи. Справді, вік чоловіка, у якого є не лише внуки, але й правнуки, до цього часу ні в кого не викликав сумнівів.

Побродивши магазином, жвавий дідусь прихопив з собою дві пляшки оковитої та килимок для ванної. Але на касі його чекав сюрприз: касир попросила у чоловіка документ, який би засвідчував, що йому виповнилося вісімнадцять років.

Тоні якраз витяг гроші з гаманця, щоб розрахуватися, але слова касирки вивели його з рівноваги. Спершу чоловік прийшов у замішання, а тоді подумав, що все це жарт. І, як і годиться, коли з вами жартують, Тоні розсміявся.

Але дівчина веселощів пенсіонера не розділила, і спокійним голосом повторила своє прохання ще раз. На додачу вона зауважила, що не обслуговуватиме покупця, який не зможе документально довести своє повноліття.

Вираз обличчя співробітниці супермаркету і натяку не містив на жарт. Тоні ще раз перепитав з приводу серйозності намірів продавця, а тоді покинув магазин.

Коментуючи ситуацію, адміністрація Tesco розповіла, що касир просто-на-просто пожартувала. Вона полюбляла так робити, оскільки була життєрадісною і веселою дамою. Але тепер, коли її жарт не сподобався покупцеві, адміністрація принесла вибачення містеру Боллу, пообіцявши, що більше такого не повториться.

Джерело: http://fedpost.ru/l

Інші новини розділу