Китаянка покроково сфотографувала власне самогубство, виклавши фотографії в Instagram Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 23:50 · Розділ: Життя

Популярність соціальних мереж та можливість ділитися власними переживаннями зі світом – це, звісно, дуже добре. Та все ж у деяких випадках залежність окремих користувачів від спілкування у соціальних мережах по-справжньому вражає. Цими днями, для прикладу, одна молода китаянка покроково сфотографувала власне самогубство і виклала фотографії в Instagram. У такий спосіб вона вирішила помститися колишньому бой-френду, який її покинув.

Як зізнається дівчина на сторінках власного акаунту, розлуку з коханим вона переживала дуже болісно. Настільки, що життя їй остогидло, почало видаватися порожнім та беззмістовним. І вона вирішила звести з ним рахунки. А щоб помститися колишньому коханому та завдати йому страждань, вона кожен свій крок фотографувала на камеру, а отримані фото потім виклала в Instagram.

Перше фото дівчина опублікувала ще сьомого березня. На ньому вона зображена в нижній білизні, а в коментарях зазначається, що вона дуже сильно страждає.

Китаянка під ніком jojotsai1012 дивується, через що вона повинна так мучитися, адже вона ніколи не робила нікому нічого поганого.

Того ж вечора вона закинула ще кілька фотографій. На одній з них – яскраво-рожеві губи дівчини з написом: «Вони переслідуватимуть його вдень і вночі». Далі дев’ятнадцятирічна китаянка почала спалювати власне вбрання.

Останнє фото з серії передсмертних – ноги дівчини, що звисають з балкону. У коментарях вона відверто заявила про свої наміри звести рахунки з життям.

Останнє фото, опубліковане дівчиною (фотографію взято з сайту http://www.kp.ru/online/news/1686954/)
Останнє фото, опубліковане дівчиною (фотографію взято з сайту http://www.kp.ru/online/news/1686954/)

На цьому історія, написана автором-самогубцею, закінчується, і що сталося з китаянкою достеменно не знає ніхто.

Але через деякий час в Інтернеті з’явилися фотографії з місця самогубства – на них була зображена дівчина у червоній сукні. Чи та, чи, може, якась інша, не знає точно ніхто.

А далі в коментарях до фотографій китаянки з’явилося повідомлення від дівчини, яка представилася її сусідкою. Та підтвердила факт самогубства, додавши, що страждання пересилили її бажання жити.

Втім, що відбулося насправді, невідомо, адже офіційного підтвердження інформації, що саме китаянка під ніком jojotsai1012 наклала на себе руки, поки що нема.

А більшість Інтернет-користувачів вважає, що все це – не що інше, як витончена спроба помститися бойфренду-гульвісі.

Джерело: http://www.kp.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.