В Саудівській Аравії екстремали навчилися міняти колеса автомобіля на повному ходу Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 17:28 · Розділ: Авто-мото

Показати, що таке справжній екстрим, вирішили цими днями відчайдухи з Саудівської Аравії. Очевидно, їм надокучили традиційна уже для цієї країни розвага – хагвала (hagwalah), і вони вирішили додати до неї трохи адреналіну. У який спосіб, поговоримо нижче.

Автомобілісти Саудівської Аравії вже давно відзначилися любов’ю до дрифтингу – особливого різновиду гонки, коли автомобіль рухається, постійно роблячи заноси. В Саудівській Аравії вигадали хагвалу – той же дрифтинг, який, однак, робиться в людних місцях і на пожвавлених автомагістралях. А їздою на двох колесах в цій країні вже нікого не здивуєш.

Однак рискованим хлопцям, героям відеоролика, що з’явився недавно на YouTube, це вдалося: вони примудрилися поміняти в автомобілі колеса на повному ходу.

В принципі, назвати арабських шибайголов першопрохідцями у справі заміни коліс автомобіля на повному ходу, не назвеш, та щось нове в існуючу техніку вони все-таки внесли.

Втім, дивіться самі:


У даному контексті зауважисо, що екстремальності цій їзді додає не лише заміна коліс, але й суворе покарання, передбачене законом за таке-ось небезпечне молодецтво на дорогах.

Починаючи з 2012 року в країні були посилені заходи, спрямовані на боротьбу з любителями різноманітних гонок на автомобілях в межах міста. Ці гонки стали досить популярними серед молоді. Щоб якось виправити ситуацію, влада вирішила тим екстремалам, які не справилися з керуванням і наїхали на когось з перехожих, що стало причиною смерті останніх, відрубувати голову.

Досить суворі заходи передбачені і для жінок, що вирішують сісти за кермо: в Саудівській Аравії їх заарештовують. Трохи раніше тут було заарештовано двадцятитрьохрічну мешканку провінції Катіф, яка наважилася порушити заборону влади і сіла за кермо автомобіля. Чоловіка заарештованої, яку випустили під заставу, також покарали, щоправда, штрафом. Очевидно, за те, що доручив їй автомобіль. Сімейству на цілий тиждень заборонили користуватися своїм авто.

На сьогоднішній день Саудівська Аравія є єдиною країною в світі, де релігійний едикт забороняє жінкам водити автомобіль - мовляв, це може призвести до скоєння гріха. Якого, однак, не повідомляється.

Борці за права жінок неодноразово вимагали скасувати цю заборону, та поки що безрезультатно. Втім, жінки, що вміють водити, не втрачають надії.

Джерело: http://nevsline.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.