Хлопчик релігійним співом довів свого викрадача до каяття Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 15:12 · Розділ: Події у світі

Істинно віруючі люди переконані, що їхня віра врятує їм життя. Якщо й не матеріальне, то духовне точно. І деякі дивовижні випадки, що стаються в світі, є тому підтвердженням. Вони змушують замислитися навіть відвертих скептиків, даруючи хвилю позитивних емоцій.

Так, випадок, що стався цими днями в житті дев’ятирічного американця, справді можна вважати дивом – мимохіть з’являється думка, ніби тут не обійшлося без втручання вищих сил.

Дев’ятирічний американець Віллі Майрік (Willie Myrick), мешканець міста Атланти в штаті Джорджія став жертвою викрадача. Потрапивши до рук зловмисника, хлопчик почав виспівувати релігійні гімни – переляканому школяреві залишалося тільки уповати на Бога. І його надії справдилися: злочинець не витримав євангельських куплетів і відпустив хлопчика. Інцидент стався якраз напередодні великого християнського свята – Великодня.

Не чекаючи нічого поганого, юний Віллі Майрік вигулював свого собаку. Та раптом звідкись вискочив незнайомець, схопив хлопця, затягнув його у свій автомобіль і повіз у невідомому напрямку, застерігши малого, щоб той не зронив бодай слова. Але Віллі справедливо подумав, що коли він мовчатиме, на порятунок нічого надіятися, тож вирішив ослухатися викрадача, й почав співати в автомобілі євангельську пісню Every Praise.

Спершу злочинець лютував і проклинав хлопця на чім світ стоїть. Та, на диво, він не взявся за зброю і не завдав школяру лиха – на зміну люті і прокльонам звідкись прийшло каяття. Чоловік не витримав релігійної пісні, зупинив авто на околицях Атланти і відпустив хлопчака, наказавши йому нікому нічого не говорити. Скільки часу хлопець провів в автомобілі зловмисника, не повідомляється, та євангельську пісню він співав протягом кількох годин.

Цілий та неушкоджений Віллі Майрік повернувся додому. Він про все розповів батькам, і ті негайно звернулися в поліцію. Зараз тривають пошуки зловмисника, а зі слів Віллі було створено його фоторобот.

Дізнавшись про дивовижний порятунок дев’ятирічного школяра, що вразив всіх своєю винахідливістю та сміливістю, відомий виконавець пісні Every Praise Хезекіа Уокер (Hezekiah Walker) вирішив особисто привітати хлопця. З цією метою він спеціально прибув до Атланти, і разом з врятованим Віллі виконав пісню Every Praise. Дійство відбувалося в міській баптистській церкві.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу