Оренда офісу: основні помилки та способи їх уникнути Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 13:38 · Розділ: Життя

Люди, що народжуються з діловою хваткою та лідерськими якостями, мріють про відкриття власного бізнесу. Часто вони припускаються помилок, але лідери є лідерами, тож вони піднімаються на ноги і розпочинають свою справу заново, врешті-решт таки досягаючи бажаних результатів.

Проте багатьох помилок можна було б уникнути, якби без поспіху обдумати всі деталі. Але ж як бути з нетерплячістю, яка змушує негайно розпочати свою справу? У вас два варіанти: або вкладати гроші в свою справу знову і знову, втрачати їх, потім повертати, сподіваючись на щасливий випадок, вчитися на власних помилках і по ходу діяльності освоювати особливості ведення бізнесу, або ж ретельно все обдумати і вивчити.

При цьому уваги заслуговують навіть, здавалося б, найменші деталі, такі як аренда офиса в Киеве. Здавалося б, що тут складного: знайшов більше-менш пристойне приміщення, заплатив гроші власникові - і готово. Але ні: все не так просто і гладко, як може одразу здатися.

При оренді офісу необхідно враховувати цілу низку факторів.

- Перший і дуже важливий – цільова аудиторія. Ваш офіс повинен розташовуватися там, де зазвичай обертаються люди, яких може зацікавити ваша діяльність. Скажімо, якщо ви хочете відкрити невелику типографію, вам більше підійдуть місця, розташовані неподалік університетів і наукових центрів, але аж ніяк не віддалені спальні райони міста.
- Інфраструктура. Від інфраструктури багато в чому залежать ваші власні гроші. Перед тим, як орендувати приміщення, поцікавтесь, за якими цінами пропонують свої послуги у вибраному вами районі Інтернет-провайдери, скільки коштуватиме обслуговування оргтехніки та послуги клінінгових компаній, чи далеко від зупинки метро розташовуватиметься приміщення – вашим працівникам якось же треба буде добиратися з офісу додому, і ще безліч всіляких дрібниць.
- Юридичний статус орендованого приміщення вимагає особливої уваги. Перевірте, чи приміщення не знаходиться під арештом або в заставі, та чи має потенційний орендатор право власності на цю нерухомість. Краще, якщо у власника приміщення є право на здачу нерухомості в оренду, адже так ви сплачуватимете менший податок.
- Звісно, набагато легше довірити всі процедури оренди агентствам нерухомості. Так ви заощадите власний час, отримаєте гарантію юридичної чистоти та збережете в порядку свої нерви. Однак за послуги агентства, ясна річ, доведеться заплатити. Тому оцініть, скільки коштує година вашого часу і подумайте, що для вас вигідніше: самостійний пошук офісу чи оплата послуг спеціалістів.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.