Старовинну будівлю вокзалу в Афінах перетворять на музей Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 12:11 · Розділ: Події у світі

Фото з сайту www.grekomania.ru
Фото з сайту www.grekomania.ru

Знаменитий французький поет і філософ Анатоль Франс якось зауважив, що іноді один день, прожитий в інших місцях, дає людині більше, ніж десять років життя удома. Напевне, саме тому ми так любимо подорожувати. Нові країни, нові місця, незнані звичаї та культура, захопливі знайомства і неймовірні пригоди – чим не прекрасний спосіб відволіктися від повсякденних проблем і набратися позитивних емоцій та духовних сил?

Однією з країн, на яку частенько падає вибір істинних «гурманів» подорожей, є Греція. Її багата природа, архітектурні пам’ятки, від яких віє духом Древньої Греції та міфологічних героїв, мальовничі пейзажі і особлива культура, - все це робить країну одним із найпопулярніших туристичних напрямків.

Приваблює наших співвітчизників і те, що подорож в Грецію може обійтися вам зовсім недорого, якщо до її організації підійти відповідально, заздалегідь вибравши місце проживання та забронювавши авіаквитки. Так, багато авіакомпаній пропонує скидочные акции, що дозволяють заощадити на купівлі авіаквитків пристойну суму, іноді навіть до п’ятдесяти відсотків.

Тож якщо ви ще не спланували відпустку, вирушайте в Грецію, не пошкодуєте. Тим більше, що тут найближчим часом з’явиться ще одна пам’ятка: Афінський вокзал перетворять на музей.

Так, цими днями організація залізничних шляхів Греції (Οργανισμός Σιδηροδρόμων Ελλάδας) розпочала реконструкцію старенької залізничної станції на лінії Афіни-Пелопоннес. По закінченню реконструкції в приміщенні станції відкриють Залізничний музей.

Будівля, про яку йде мова, була збудована в 1884-1889 роках. В основу її архітектури лягли креслення французьких інженерів. Будівля поєднує в собі риси кількох стилів, основними з яких є неокласицизм і модерн.

В останні роки вокзал був закритим – йому присвоїли статус історико-культурної цінності, оскільки він є типовим прикладом залізничної архітектури Греції.

Тут до цього часу збережені архітектурні і декоративні елементи дев’ятнадцятого століття. Це і дерев’яні годинники, і ліхтарі, що заправляються газом, і каміни, виготовлені з мармуру.

Коли планують завершити реконструкцію, не повідомляється. Відомо лише, що коли музей відкриють, то тут буде виставковий центр, сувенірна крамниця та кілька допоміжних приміщень. Колії також стануть частиною музею – на них спочиватимуть старі вагони та залізничні механізми минулих століть.


Інші новини розділу