Як правильно купувати за знижками Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2014 11:27 · Розділ: Життя

Важко знайти жінку, як б не любила шопінг. Модний одяг і аксесуари, сувеніри та подарунки близьким, ювелірні прикраси, біжутерія та всілякі інші дрібнички, від яких очі розбігаються, так і зваблюють жінок витягти гроші з гаманця і зробити чергову покупку…

Та на превеликий жаль, далеко не завжди шопінговий запал відповідає фінансовому наповненню гаманця, тому доводиться загнуздати свої бажання в очікуванні або грошових надходжень, або сезону знижок і розпродажів, які дозволяють купити улюблені речі за доступними цінами.

Але тут слід бути дуже обережним: знаючи, як пристрасно жінки ставляться до покупок, продавці вдаються до хитрих маркетингових ходів, покликаних примножити їхній прибуток. І замість якісної речі вам запросто можуть підсунути якийсь непотріб, що давненько залежався на складі.

Добре, якщо вас цікавлять скидки в Рязани, Москві, Краснодарі чи в Пермі – як-не-як, інформація написана російською, та й продавці розмовляють зрозумілою для вас мовою, тому можна вникнути в усі нюанси і не втрапити у хитро розставлені сіті спритних продавців.

Та куди частіше нас приваблюють знижки в закордонних магазинах: під час подорожі чи відпочинку, робочої поїздки або відрядження так і хочеться понишпорити місцевими магазинами в пошуках вигідної економії.

А ось тут можуть виникнути непорозуміння, тому краще заздалегідь ознайомитися з найважливішими нюансами шопінгу за знижками.

1. Зайшовши в магазин, повертайте в бік написів {“Sale” i “Stark Reduzirt” – так ви заощадите час, адже одразу потрапите, куди вам потрібно.

2. Якщо на вішаках з одягом ви бачите цифри 5, 10, 15 євро, краще уточніть у продавця, що вони означають. Чому? Та тому, що сума, вказана на цінниках, може означати вартість товару, а може вказувати суму самої скидки.

Шопінг - пристрасть більшості жінок (фото з сайту forwomen.su)
Шопінг - пристрасть більшості жінок (фото з сайту forwomen.su)

3. Вас повинен насторожувати і напис великими літерами «5 євро», якщо внизу приписано дрібним шрифтом щось на зразок “und andere Preise”. Скоріше за все, за 5 євро вам запропонують якийсь непотріб, тоді як нормальні речі коштуватимуть в десятки разів дорожче.

4. Часом на цінниках вказані різнокольорові кружечки. Якщо вам трапилася така річ, озирніться навкруги і відшукайте плакат, на якому вказана розшифровка кружечків: кожен колір відповідає за певну знижку.

5. Часом на цінниках написані ціни без знижок, а вже саму знижку вам пробивають на касі.

6. Пам’ятайте, що часто розміри, вказані на одязі, реальності не відповідають, тому завжди потрібно міряти вбрання. Щоб заощадити час, беріть з собою одразу кілька розмірів однієї моделі вбрання, щоб щось точно вам та й підійшло і не довелося бігати туди-сюди.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.