Три жінки вийшли заміж одна за одну і тепер чекають дитину Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2014 23:56 · Розділ: Життя

Легалізація одностатевих шлюбів призвела до появи дивних сімей. В принципі, ці сім’ї існували давно, але тепер вони отримали офіційний статус. І деякі з них в більшості людей викликають, м’яко кажучи, здивування.

В центрі запеклих обговорень цими днями опинилася одна сімейна пара зі США: три американки-лесбіянки, що одружилися в минулому році, чекають поповнення у сімействі.

Тридцятирічна Долл, тридцятичотирирічна Брунн та двадцятисемирічна Кіттен стали першими в світі лесбіянками, які вступили в шлюб утрьох. Щоб їхній шлюб можливо було узаконити, юристи навіть розробили спеціальний договір. В результаті всі три жінки вважаються жінками одна одної.

Та оскільки багатоженство у США не дозволене, юристам довелося піти на хитрість: Брунн і Кіттен одружилися офіційно, а Долл перебуває у формальному шлюбі з обома подругами.

Влітку цього року в сім’ї народиться дитина - одна з жінок – Кіттен – вдало завагітніла і виношує дитину. Запліднення пройшло, ясна річ, шляхом ЕКЗ, і для процедури використовувалася донорська сперма.

Весілля трьох лесбіянок (фото з сайту http://radulova.livejournal.com/)
Весілля трьох лесбіянок (фото з сайту http://radulova.livejournal.com/)
Всі три жінки одружені між собою (фото взято з сайту http://radulova.livejournal.com/3209769.html?page=3#comments)
Всі три жінки одружені між собою (фото взято з сайту http://radulova.livejournal.com/3209769.html?page=3#comments)

Кіттен на досягнутому зупинятися не планує – вона хоче виносити ще двох дітей, щоб у кожної з жінок було по дитині. Тому наступного разу під час екстракорпорального запліднення використовуватимуть яйцеклітини Долл і Брунн.

За словами всіх членів дивовижного сімейства, всі вони з нетерпінням чекають поповнення. Своїх дітей вони виховуватимуть такими, якими є самі: відважними і цілеспрямованими, адже це дуже важливо, щоб людина могла робити те, що їй хочеться, не надто переймаючись суспільною думкою.

Виглядає потрійне подружжя по-справжньому щасливим. Тріо одружилося в серпні минулого року, і кожну з наречених до вівтаря вів її батько. За словами жінок, вони «абсолютно традиційні», і дуже поважають сімейні цінності. Юридично всі три жінки також зв’язані між собою.

Весілля було по-справжньому розкішним. Наречені, одягнені у весільні сукні та фату, обмінялися обіцянками вічного кохання та поцілунками, а також зняли оригінальну фотосесію. Втім, що там фотосесія – сам факт весільної церемонії виходить за рамки оригінальності...


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.