Американець подав до суду на лікарів-проктологів через жарти під час обстеження Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2014 19:26 · Розділ: Медицина

Лікарі – теж люди, тож часом і їм, попри всю серйозність професії, хочеться пожартувати. Втім, іноді їхні жарти можуть перетнути дозволену межу і вилізти боком: медики зі штату Вірджинія постали перед судом через те, що вирішили пожартувати над пацієнтом.

Інцидент стався в місті Ферфакс, що в штаті Вірджинія. Мешканець міста подав до суду штату позов на лікарів-проктологів, які під час проведення процедури колоноскопії насміхалися над пацієнтом і принижували його.

Перед судом постали медики Тіффані Інгам (Tiffany Ingham) та Соломан Шах (Soloman Shah) – саме вони повинні були проводити анестезію під час колоноскопії.

Можливо, все закінчилося б, як завжди, і ніхто так би й не дізнався, як знущаються лікарі над своїми пацієнтами, коли ті перебувають під впливом загального наркозу. Але сталася випадковість, в результаті якої все сплило на поверхню.

Пацієнт перед тим, як зануритися в анестезіологічний сон, випадково увімкнув на телефоні камеру, тож всі розмови медиків були записані.

З записів чути, як лікарі знущалися над своїм пацієнтом. Фахівці-проктологи зображували, ніби стріляють з пістолета пацієнтові в анальний отвір та говорили, що «з'їдять його на ланч». На цьому все не закінчилось: вони також базікали на тему сексуальної орієнтації обстежуваного, а один з лікарів навіть вирішив доторкнутися до статевого органу чоловіка, після чого почав уголос кидати коментарі з приводу зовнішнього вигляду чоловічого достоїнства горе-пацієнта.

Нічого не підозрюючи, чоловік, який відійшов він наркозу, зібрав свої речі і почимчикував додому. Та раптом він виявив на телефоні зроблений під час обстеження запис. І був ошелешений – такої зухвалості від лікарів він не очікував.

Розлючений пацієнт, що став жертвою особливого гумору проктологів, одразу ж звернувся до суду. Тепер він вимагає від медиків сплати моральної компенсації в розмірі одного мільйона і трьохсот п’ятдесяти тисяч доларів.

До речі, схожі випадки нерідко трапляються в медицині. Просто більшість із них так і залишаються в таємниці, знають яку лише у вузькому колі медиків. Приміром, трохи раніше розголосу набув вчинок одного британського хірурга, який випалив на донорській печінці власні ініціали. Він був співробітником престижної клініки, але в результаті скандалу від роботи його відсторонили і завели кримінальну справу.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу