7 будинків, для будівництва яких використовувалися незвичні матеріали Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2014 19:11 · Розділ: Цікаві факти

Кожному хотілося б мати свій власний дім, та далеко не кожному він по кишені. Купівля ділянки під забудову, дорогі будматеріали, а також оплата праці робітників – все це виливаэться в кругленьку суму.

Втім, якщо у вас з фантазією все в порядку і руки виросли з правильного місця, повірте, ви зможете змайструвати розкішний дім з підручних матеріалів.

Тож якщо покупка кирпича вам не по кишені, вирушаємо далі і поглянемо, з чого будують будинки в світі.

1. Копія найстарішого в світі кавового магазину, розташована в Бельгії, незвична тим, що збудована вона з чотирнадцяти тисяч ящиків з-під пива Carlsberg. Організатори будівництва у такий спосіб спробували побити рекорд, завоювавши звання найбільшої «пивної» споруди.

2. Не лише з пивних ящиків можна споруджувати будинки - пляшки з-під пива також годяться для цієї справи. Художник Тіто Інгеньері з Аргентини збудував собі такий дім – всього на цю справу у нього пішло близько тридцяти тисяч пляшок.

Аргентинець збудував дім з пляшок (фото з http://elitstroy71.com/)
Аргентинець збудував дім з пляшок (фото з http://elitstroy71.com/)

3. З пластикових пляшок збудувала собі дім літня іспанка Марія Понс – жінка втратила надію дочекатися кращого помешкання, тож щоб не залишитися без даху над головою, взялася за вирішення власної житлової проблеми самостійно.

4. А ось дім Керолайн Баррі можна вважати воістину екологічним. Збудований він з тюків соломи впереміж з пластиковими пляшками та відходами пилорами. В будинку нема електрики – всі пристрої працюють від сонця, вітряної та гідротурбіни.

5. В якості будматеріалів використовують і траву. Особливого розповсюдження ця технологія набула у Норвегії: зовні будинки покривають особливим сортом дерну, тож він виступає в якості найбільш екологічного утеплювача. Один з таких будиночків знаходиться на плато Хардангервідда, Норвегія.

Трав'яний будиночок у Норвегії (фото взято з сайту http://bigpicture.ru/?p=412285)
Трав'яний будиночок у Норвегії (фото взято з сайту http://bigpicture.ru/?p=412285)

6. Британський дизайнер Кевін МкКлауд також вирішив виділитися – він збудував дім зі сміття. Списані ілюмінатори стали вікнами, напіврозвалена телефонна будка – душовою кабінкою. А зі старих візків із супермаркету Кевін виготовив досить оригінальні піч-гриль.

7. А один палестинець примудрився збудувати дім… з мішків піску. Грошей на купівлю традиційних матеріалів у нього не було, тож чоловік туго набив мішки піском і збудував з них дім. З вигляду доволі непогано…

Фото взято з сайту http://bigpicture.ru/?p=412285
Фото взято з сайту http://bigpicture.ru/?p=412285

Інші новини розділу