У Норвегії з'явився пішохідний перехід для придурків Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2014 21:35 · Розділ: Цікаві факти

Пішоходи, як і автомобілісти, часто порушують правила дорожнього руху, чим надзвичайно одне одного дратують. Водії авто не бажають пропускати пішоходів, часто ігноруючи наявність переходів, в той час як пішоходи, навпаки, думають, що переходити дорогу можна скрізь, де їм заманеться. Більше того, є й такі, хто не зважає на потік машин, неквапом перетинаючи проїжджу частину і виводячи з себе тих, хто перебуває за кермом. Коротше кажучи, пішоходів, що полюбляють викрутаси на дорогах, вистачає.

Власне, для таких людей і було створено особливий пішохідний перехід, який з’явився цими днями в норвезькому містечку Ерьє. Пройтися переходом можуть і звичайні люди, щоб трішки розвеселитися та скинути з себе надмірну поважність повсякденного існування.

Пересікти дорогу по незвичайному пішохідному переході можна буде тільки безглуздою ходою.

Поява переходу для недолугих є своєрідною даниною британському комедійному шоу «Монті Пайтон», в якому було обіграно схожу ситуацію: в такий оригінальний спосіб місцеві ентузіасти вирішили виявити прихильність до передачі.

В одному з епізодів кумедного шоу було показано, як переходять дорогу поважні чиновники Міністерства недолугої ходи. Ходять вони і справді смішно.

Тепер мешканці невеличкого містечка на північному сході Норвегії зможуть наслідувати своїх британських кумирів, і за це їх не заарештують і не оштрафують. Скоріше, навпаки: пройтися спеціальним пішохідним переходом зможуть лише ті, хто йтиме дуріючи.

Так ходить чиновник Міністерства дурнуватої ходи (фотографію взято з сайту www.yaplakal.com)
Так ходить чиновник Міністерства дурнуватої ходи (фотографію взято з сайту www.yaplakal.com)

Як і годиться, сигналізуватиме водіям про особливий пішохідний перехід спеціальний дорожній знак. На ньому буде зображено одного з персонажів Міністерства дурної ходи, якого зіграв Джон Кліз. На сьогоднішній день знак уже встановили - кількома днями раніше це зробили представники місцевої арт-групи Kreativiteket. Місцевим мешканцям прийшлася по душі дана витівка, принаймні, так говорять журналісти, що вели репортаж.

Що ж стосується представників влади, то вони не всі залишилися задоволені витівкою. Деякі чиновники говорять, що дивний знак може ввести в оману як водіїв авто, так і пішоходів, тому його найближчим часом слід прибрати. Так що як складеться подальша доля знаку, залишається лише гадати.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу