Італійця засудили за те, що він "надто вправний у сексі" Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2014 20:52 · Розділ: Події у світі

Більшість чоловіків, чого правду таїти, пишаються своєю сексуальністю. Вони встановлюють власні рекорди витривалості, які самі ж потім намагаються подолати. Та все ж, виявляється, далеко не всім до вподоби справжні мачо: деколи за секс можуть засудити. І засудити не на словах, завдавши ганьби, а в прямому сенсі цього слова - відправивши за грати.

Наприклад, італієць Romeo Artemio Lori, сорокадворічний чолов’яга, настільки вправний та обізнаний у плані любовних утіх, що через це своє уміння і постраждав. На нього подали скаргу сусіди – і не тому, що Ромео зваблював їхніх жінок, а тому, що його коханки не давали їм спати по ночах. Вправний італієць доводив своїх подруг до екстазу, а ті, не маючи сили стриматися, голосно кричали від задоволення.

Врешті-решт сусідам ці звуки надокучили, і вони подали на сусіда позов до суду. При чому заяву зі скаргою підписало дванадцять чоловік.

Romeo Artemio Lori мешкає в невеликій комуні Вігодарцере (регіон Венето, Падуя). За словами сусідів не надто молодого уже чоловіка, практично кожної ночі околиці Вігодарцере пронизували різкі жіночі крики. А вони заважали культурним і злегка сором’язливим громадянам спати. Більше того, їхні дім став скидатися на бордель, а цього добропорядні мешканці комуни аж ніяк не хотіли.

Суд розглянув позов сусідів, і, як не дивно, його задовольнив. І задовольнив так, що, напевне, й сусіди були здивовані: в якості покарання було обрано шестимісячний термін позбавлення волі. Так, сподівання Romeo Artemio Lori не виправдалися: замість штрафу чи навіть виправдання, він «поїхав» за ґрати на шість місяців.

На додачу, суддя ще й добряче познущався з засмученого Ромео, заявивши, що в одиночній камері той бігом остудить свій запал. Що ж, кричати чоловікові доведеться тепер самому, і незадоволеними будуть хіба що сусіди по камері.

Що ж стосується самого Romeo Artemio Lori, то він себе винним не вважає. Чоловіка вирок судді неабияк здивував: хіба він винен з того, що «надто вправний у сексі»?...

Пристрасний італієць розлютив сусідів - його подруги надто голосно кричали (фото з сайту u.oxu.az/fun/21100)
Пристрасний італієць розлютив сусідів - його подруги надто голосно кричали (фото з сайту u.oxu.az/fun/21100)

За словами італійця, найближчим часом він подасть апеляцію, адже рішення засудити його за те, що він вміє доставляти подругам задоволення – украй безглузде. Тим не менше, зараз чоловік перебуває за ґратами, і чим закінчиться вся ця справа, невідомо.

Джерело: http://relax.ru/

Інші новини розділу