Китайський фермер зібрав дерев'яний вертоліт Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.08.2009 11:45 · Розділ: Життя

Китайський фермер, ледь закінчивши середню школу, зібрав дерев'яний вертоліт. За словами майстра, 20-річного Ву Чжунюаня з Хенана, саморобний «лайнер» може злетіти на висоту 800 метрів.

І це не іграшка, ніякі на "Радиоуправляемые вертолеты", це справжня модель вертольоту, яка, правда, зроблена з дерева. Цікаво, що для того, щоб змайструвати такий апарат, зовсім не обов'язково мати певні знання із літакобудування. Для цього потрібно мати, по-перше, бажання, а по друге - інтернет. Саме звідси і можна дістати креслення базових комплектацій.

Фото взяте з сайту dfilter.livejournal.com
Фото взяте з сайту dfilter.livejournal.com


Молодий конструктор збирав вертоліт три місяці: "У мене не було креслень. Єдине, на що я опирався - нові знання, почерпнуті з інтернету, до якого я підключався через мобільний телефон".

Вертолітні лопаті саморобного вертольота зроблено з в’яза, кабіна спаяна зі сталевих труб, а всю цю нехитру конструкцію в рух приводить мотоциклетний двигун. Місцями літальний апарат скручений звичайними канатними нитками, моторошно уявляти як здійсниться перший політ.

Фото взяте з сайту dfilter.livejournal.com
Фото взяте з сайту dfilter.livejournal.com

Житель гірського села зізнається, що все життя мріяв про власний літак. Парубкові набридли втомливі підйоми, які необхідно долати, щоб добратися додому. Батько хлопця розповів, що на створення вертольота пішло близько 1,5 тис. доларів, а перший політ заплановано на наступний тиждень.

Джерело aviaport.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.