Чоловік написав некролог з двох слів Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2014 18:14 · Розділ: Події у світі

Стислість – сестра таланту, написав свого часу один російський класик. Справді, навіщо розтікатися "мислію по древу", якщо можна свою думку вкласти всього кілька слів?

Та біда в тім, що далеко не кожен може похвалитися вмінням лаконічно висловлювати свої думки, як і далеко не кожен адресат зрозуміє стисле послання. Тому в більшості випадків ми й намагаємося більш-менш зрозуміло пояснити співрозмовнику ту чи іншу інформацію.

Але трапляються такі майстри слова, які одним реченням можуть сказати дуже багато. Їхні слова стають афоризмами, несучи попри свою стислість глибочезний зміст.

Власне, погратися в афоризми вирішив і покійний уже тепер швед Стіг Кернелл з міста Транас. Він зумів укласти власний некролог всього в два слова.

Відзначимо, що мода на некрологи зародилася досить давно, і деякими людьми вперто дотримується і до сьогодні. Якісь філософські цитати про смисл людського буття, які заледве можуть поміститися на надгробних плитах, витяги з біографії померлих, вірші чи уривки улюблених творів…

Але Стіг Кернелл вирішив довго не гратися, і, щоб не ставити своїх родичів у складну ситуацію з вибором некролога, придумав його заздалегідь.

Стіг бажав, щоб повідомлення, написане на його надмогильному пам’ятнику, було коротким та в той же час красномовним, позбавленим всіляких витіюватих епітетів та заїжджених метафор.

Недавно чоловік помер – шостого квітня 2014 року, і його родичі дотрималися заповіту, вклавши некролог всього в два слова. Настільки лаконічний напис привернув увагу місцевих газет.

У повідомленні говорилося: «Я помер». Втім, якщо пееркласти некролог на шведську - мову оригіналу - то він складатиметься з трьох слів, та все одно його стислість не могла залишитися без уваги місцевих ЗМІ.

За словами близьких померлого чоловіка, Стіг був досить дивним чоловіком. Він не любив привертати до себе зайвої уваги та сильно виділятися з-поміж інших. При цьому він був досить незвичною людиною, життєрадісним чоловіком, для якого було характерне нетрадиційне почуття гумору. Стіг помер, коли йому виповнилося дев’яносто два роки.

Його життя було досить багатим і сповненим пригод. Чоловік цікавився авіацією, і навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу колекцію книг про авіацію. Чи стане він володарем ще одного рекорду, тепер уже за найкоротший некролог, не повідомляється.

Джерело: http://prikolnews.ru/

Інші новини розділу