У Німеччині подружжю заборонили назвати хлопчика WikiLeaks Автор: lesya · Опубліковано: 17.04.2014 19:27 · Розділ: Події у світі

Фото взято з сайту www.theguardian.com
Фото взято з сайту www.theguardian.com

Людська дурість часом переходить усі допустимі межі. Стосується це й екзотичних імен, якими батьки нагороджують своїх дітей.

Приміром, недавно в Інтернеті з’явилася інформація, що у Львові молода сім’я назвала новонародженого Євромайданом. Аналогічна інформація з’явилася і про сім’ю з Донецька, яка назвала немовля Антимайданом. Політика політикою, але ясність розуму потрібно зберігати в будь-яких ситуаціях, і в деяких випадках свою громадянську позицію слід виявляти у інший спосіб.

На щастя, ці новини виявилися фейком, та все ж у світі є чимало батьків, які полюбляють експериментувати з вибором імен для власних дітей.

Добре, що в деякі ситуації втручається влада. Приміром, у Німеччині представники влади міста Пассау заборонили молодому подружжю називати своє дитя дивним іменем "Wikileaks". Нагадаємо, що саме так називався знаменитий сайт Джуліана Ассанжа, який публікував секретні документи міждержавного значення.

За даними новинного агентства NBC News, двадцятивосьмирічний чоловік на ім'я Хаджар Хамалау (Hajar Hamalaw) вирішив дати сину ім'я, яке б виявляло його повагу до сайту Wikileaks. Сім’я мешкає в місті Пассау недавно, всього вісім місяців тому вони переїхали сюди на постійне місце проживання.

Місцеві органи реєстрації новонароджених відмовилися реєструвати таке незвичне – і скандальне – ім’я для немовляти. Тоді батьки звернулися до влади, але й там отримали відмову.

Тепер вони, ясна річ, незадоволені місцевою владою: «Нас дуже розчарувало рішення влади. Сотні людей в цілому світі називали своїх дітей на честь собаки Барака Обами та інших подібних речей, чому ж нам не можна використовувати ім'я Wikileaks?». Справді, попри всю безглуздість ідеї з іменем, у безпідставності аргументів батьків не звинуватиш: люди називають дітей не те що незвичними – дурнуватими іменами.

Натомість влада міста вперто відстояла свої позиції, озброївшись не власними примхами, а законом. За словами представників влади, мешканцям Німеччини заборонено називати дітей на честь торгових марок, міст та інших схожих речей, тому вони вже неодноразово змушені були відхиляти прохання батьків стосовно настільки незвичних імен, серед яких навіть були Макдоналдс, Вудсток та Пеппермінт.

Врешті-решт, сімейство вирішило назвати сина Дако (Dako). Однак батько виявився украй незадоволений. Він говорить, що просто мріяв назвати хлопчика саме WikiLeaks, оскільки це ім’я приховує в собі дуже важливий особисто для нього сенс. На думку Хамалау, сайту WikiLeaks вдалося змінити світ, і для його сім’ї він став синонімом правди й відвертості.

До речі, хлопчик WikiLeaks був би не єдиною дитиною з дивним ім’ям в сім’ї Хамалау: його маленьку донечку звуть Дійя (Diya), що перекладається як «Світло правди», розповів новоспечений батько.

Джерело: http://www.etotupo.ru/

Інші новини розділу